Emre Belözoğlu: “Lider çıkmak istiyoruz”

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde perşembe karşılaşacakları İtalya temsilcisi Fiorentina’nın iyi bir takım olduğunu ve onlara karşı zor bir maç olacağını ancak kazanıp, lider olarak gruptan çıkmak istediklerini söyledi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi A Grubu 5. hafta maçında perşembe akşamı deplasmanda Fiorentina ile karşılaşacak olan turuncu-lacivertli takımın teknik direktörü Belözoğlu ve Arjantinli oyuncu Lucas Biglia, müsabakanın oynanacağı Artemio Franchi Stadı’nda bir basın toplantısı düzenledi.

Belözoğlu, kendilerini için zor bir maç olacağını belirterek, “Bizim için önemi olan, değeri olan bir kupa; Konferans Ligi. Burada son 16 turuna kalmak için grup birincisi çıkmak istiyoruz. Karşımızda gerçekten çok iyi bir teknik adam ve onun iyi bir takımı var. Bizim için zor bir maç olacak.” diye konuştu.

Fiorentina’nın şanssız bir dönemden geçtiğini kaydeden Belözoğlu, “Fiorentina’nın maçlarını incelerken tabii çok detaylı baktığımızda, Fiorentina birçok maçı kaybetti ama oyun olarak çok üstün oynadığı maçları kaybetti. Bazen futbolda bunlar var. Fiorentina bence çok şanssız bir dönem yaşıyor bu anlamda. Burada kaybettikleri Lazio maçı da dahil buna. Çok farklı bir mağlubiyet. Dışarıdan sadece skoru gördüğünüzde başka bir maç var ama maçı derinlemesine incelediğinizde çok başka bir maç var. Ama 4-0 kaybettiler. Onlar adına şanssız bir dönem.” ifadelerini kullandı.

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde gruplarını ilk sırada tamamlayıp son 16 turuna kalmayı hedeflediklerini belirten Belözoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bizim karşımızda iyi bir takım olacak. Biz her maçı kazanmak için oynuyoruz. İstanbul’dakine benzer bir maç olacağını düşünmüyorum, daha zor bir maç olacak. O maçın ilk yarısında zorlanmıştık. Ama ben takımımı, beraberlik ya da bizim avantajımıza bağlı olarak maçı kaybetsek de fark yemeden kaybetmek üzerine planlamıyorum. Her oyunumu, her senaryomu kazanmak üzerine hazırlıyorum. Bu maça da böyle hazırlandık. Bu maçta da bütün gücümüzle kazanmak için oynayacağız.”

İtalya’da daha önce futbolcu olarak bulunduğunun hatırlatılması ve neler hissettiğinin sorulması üzerine Emre Belözoğlu, “Dört sene Milano’da yaşadım. Benim için İtalya, Türkiye’den sonraki gönlümdeki en güzel, en değerli ülke. İnsanlarını seviyorum, İtalya’yı seviyorum. Burada olmak futbolcu olarak da çok güzeldi, teknik adam olarak da gelip burada bir Türk takımıyla ülke puanına, ülkeme hizmet etmek benim için çok kıymetli ve değerli.” ifadelerini kullandı.

Basın toplantısına katılan turuncu-lacivertli oyuncu Lucas Biglia da grupta liderlik için oynayacaklarını ifade ederek, “Bizim için önemli bir maç. Güçlü bir takıma karşı oynayacağız. Ama halen gruptaki maçlar bitmedi. Grubu en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Biglia, kendisi için İtalya’ya gelmenin her zaman özel olduğunu sözlerine ekledi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Milli güreşçi Rıza Kayaalp’ten “vicdanım rahat” açıklaması

Milli güreşçi Rıza Kayaalp, rahatsızlığı nedeniyle kullandığı ilacın "güç" katkısının bulunmadığını ve kendisinin vicdanen rahat olduğunu belirtti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]