Eden Hazard: “Altın nesil lakabını hak etmiyoruz”

Belçika’nın yıldızı ve kaptanı Eden Hazard, 2022 FIFA Dünya Kupası öncesi ülkesinin şansını ve Dünya Kupası kazanma arzusunu dile getirdi.

İşte Eden Hazard’ın açıklamaları:

“Katar’da çok fazla iyi takım var. Biz de birbirini yıllardır tanıyan bir gruba sahibiz ve bir şansımız var. Her zaman ‘Belçika’nın altın nesli’nden bahsedilir ama bunun bir de gerçeği var. Birlikte neredeyse 10 yıl geçirdik. Artık genç oyuncularımız da gelmeye başladı. Kolektif deneyimimiz önceki turnuvalarda bize kesinlikle yardımcı oldu, bu yüzden umarım bir süre daha aynı şekilde devam eder.”

“BU LAKABI HAK ETMİYORUZ”

“‘Altın nesil’ lakabını hak ettiğimizi düşünmüyorum. Elbette inanılmaz bir jenerasyonumuz var ama hiçbir şey kazanamadık. Eğer gerçekten bu ‘altın nesil’ lakabını kazanmak istiyorsak, sanırım hala yapmamız gereken tek şey bu.”

“KARİYERİMİN EN İNANILMAZ MAÇLARINDAN BİRİYDİ”

“Aslında 2018 Dünya Kupası’ndaki tüm maçlar oldukça önemliydi. Tüm maçlarımızda, ilk yarıda biraz mücadele ettiğimiz ancak 3-0 kazandığımız Panama’ya karşı açılışta olduğu gibi, işlerin gerçekten tıkandığı zamanlar olduğunu hissettik. Japonya maçı, bir futbolcu olarak dahil olduğum inanılmaz inişli çıkışlı maçlardan biriydi. 2-0 kaybediyorduk ve umutsuzluğa kapılmıştık. Maçın son anlarında kazanabildik. Bu duygu ve hisleri tarif etmek zordur, onları deneyimlemek için gerçekten orada olmanız gerekir. O gün tüm Belçikalı taraftarlar aynı şekilde hissetti.”

“EN İYİ FUTBOLU OYNADIK, KAZANAMADIK”

“Fransa’ya yarı finalde 1-0 kaybettik. Çok yakın ama çok uzaktık. Ancak, o kadar ileri gittiğimiz ve şampiyona karşı kaybettiğimiz için gurur duyduk. Sanırım o maçla ilgili her şey çoktan söylendi. Dünya Kupası’nda en iyi futbolu oynamış olabiliriz ama kazanamadık. Belki de o kadar iyi oynamamak ve kazanmamak tercih edilirdi. Futbolda harika olan şey, her dört yılda bir parlamak için başka bir şansın olduğu yeni bir Dünya Kupası olması. Bu Dünya Kupasında her şeyimizi vermek bize kalmış.”

“KANADA’YA KARŞI OYNAMAK KEYİFLİ OLACAK”

“Katar’da oldukça iyi takımlarla oynayacağız; Hırvatistan, Fas ve Kanada. Herkes Hırvatistan’ı tanıyor; inanılmaz oyuncuları var. Her gün kaptanları Luka Modric’le birlikte oynayacak kadar şanslıyım. Onun hakkında daha önce söylenmemiş pek bir şey söyleyemezsin. Yetenekli bir takım ve bu yüzden dört yıl önce finale çıktılar. Kanada’da da Jonathan David gibi yetenekli oyuncular var. Onu şahsen tanımıyorum, ama onu TV’den izliyorum çünkü eski oynadığım lılüp olan Lille’de forma giyiyor. Diğer kıtalardan o kadar iyi bilmediğiniz takımlara karşı oynamak, onların oyun tarzlarını ve zihinsel yaklaşımlarını öğrenmek her zaman keyiflidir. Dünya Kupası’nın güzelliği bu.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi’nde son 16 turu için sahaya çıkıyor

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında yarın deplasmanda Çekya'nın Sparta Prag ekibiyle karşı karşıya gelecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]