Eczacıbaşı Dynavit, yeni sezonu açtı

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, 2022-2023 sezonunu düzenlenen törenle açtı.

Yeni sezonda CEV Şampiyonlar Ligi, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, Misli.com Sultanlar Ligi ve Axa Sigorta Kupa Voley’de mücadele edecek turuncu-beyazlı ekibin Eczacıbaşı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen sezon açılışına, Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, yönetim kurulu üyeleri, Eczacıbaşı Dynavit Başantrenörü Ferhat Akbaş, teknik kadro ve oyuncular katıldı.

Faruk Eczacıbaşı, törende yaptığı konuşmada, mücadele ettikleri tüm kulvarlarda başarı hedeflediklerini belirterek, “Biz yine kulvarın en önünde koşmak isteyen, yine şampiyonlukların peşinde koşmak isteyen ve bunu hedefleyen bir takımız. Kadromuzu yeni oyuncularla güçlendirdik. Aramıza katılan Irina Voronkova, Samanta Fabris, Sinead Jack-Kısal, Yaprak Erkek, Defne Başyolcu ve altyapımızdan Aybüke Özel’in bize büyük güç katılacağına inanıyoruz. Bu yıl CEV Şampiyonlar Ligi, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, Misli.com Sultanlar Ligi ve Axa Sigorta Kupa Voley’de en üst seviyede mücadele edeceğimize inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Faruk Eczacıbaşı, görev aldıkları milli takımlarda başarılı olan antrenör ve oyuncularını tebrik ederek, “Sağlam ve iddialı bir kadro oluşturduk. Hedefimiz katılacağımız her kupada, her yaş kategorisinde şampiyon olmak.” dedi.

Yer aldıkları organizasyonlarda her zaman en önde olmayı hedeflediklerini tekrarlayan Eczacıbaşı, “Aslında başarı, bizim gururlandığımız bir felsefenin, bir ilkeler zincirinin, genel bir vizyonun parçası. Biz aslında şampiyonluklardan öteye bir şeyi göstermek istiyoruz. Bizim amacımız Türkiye’de deniz feneri olmak ve dünyada Türkiye’yi deniz feneri yapabilmek. Kadınlarımızla, kızlarımızla, gençlerimizle neler yapabileceğimizi dünyaya göstermek istiyoruz.” diye konuştu.

Eczacıbaşı Spor Kulübünün Geleceğe Smaç Projesi hakkında da bilgi veren Faruk Eczacıbaşı, şunları kaydetti:

“Kulüp olarak kuruluşumuzdan bu yana kız çocuklarına ve kadın sporculara destek veriyoruz. Bu amaç doğrultusunda 2015 yılında hayata geçirdiğimiz ‘Geleceğe Smaç Projesi’ sayesinde binlerce genç kızımızı voleybol ve sporla buluşturduk, buluşturmaya da devam ediyoruz. Projeye başladığımız günden bu yana bünyemize bin 500 lisanslı sporcu, altyapı kadrolarımıza da 34 sporcu kazandırdık. Bunun yanı sıra iki binin üzerinde voleybol okulu öğrencisi, Geleceğe Smaç Kampüslerinde antrenman yapmaya devam ediyor.”

Ferhat Akbaş: “Sahada çok mücadele verecek bir ekip göreceksiniz”

Eczacıbaşı Dynavit Başantrenörü Ferhat Akbaş da zamanın çok hızlı geçtiğini vurgulayarak, “Zaman geçiyor ama Türkiye’de değişmeyen bir şey var. Bu da 1966 yılından beri Eczacıbaşı Spor Kulübünün Türkiye’ye kazandırdığı duruş, anlayış ve özellikle kızlarımıza açtığı alan. Biz bu anlayışın, 2022-2023 sezonundaki temsilcileriyiz. Bu geleneği en iyi şekilde, daha iyi noktalara, daha çağdaş normlara taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Çok iddialı bir kadromuz var. Kupaların peşinden koşan iyi bir ekibimiz var. Sahada çok ciddi savaş, mücadele verecek bir ekip göreceksiniz.” şeklinde görüş belirtti.

Eczacıbaşı Dynavit’in Sırp yıldız oyuncusu Tijana Boskovic ise “Tekrar burada olmaktan mutluyum. Bu sezon için çok heyecanlıyım. Çok heyecanlı ve motiveyiz. Önümüzdeki 7 ay boyunca 4 farklı kupada mücadele edeceğiz. Oldukça iyi mücadeleler vereceğimize inanıyorum. Bu sezonu en iyi şekilde geçirmek için elimizden geleni yapacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

2022-2023 sezonu kadrosu

Eczacıbaşı Dynavit’in 2022-2023 sezonu kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Tuna Aybüke Özel, Simge Şebnem Aköz, Tijana Boskovic, Beyza Arıcı, Saliha Şahin, Hande Baladın, Yasemin Güveli, Maja Ognjenovic, Elif Şahin, Samanta Fabris, Yaprak Erkek, Laura Heyrman, Dilay Özdemir, Irina Voronkova, Defne Başyolcu, Sinead Jack-Kısal

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

VakıfBank deplasmanda set vermedi

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi karşılaşmasında VakıfBank, konuk olduğu PTT'yi 3-0 mağlup etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]