Dünya Kupası’nda müzik şöleni

Dünyaca ünlü sanatçılar Diplo, Kizz Daniel, Nora Fatehi, Trinidad Cardona ve Calvin Harris, FIFA Sound kadrosunun bir parçası olarak Katar 2022 FIFA Fan Festival ana sahnesinde sahne alacak. 22 Kasım’da Diplo (ABD), 23 Kasım’da Kizz Daniel (Nijerya), 29 Kasım’da Nora Fatehi (Kanada), 1 Aralık’ta Trinidad Cardona (ABD) ve 10 Aralık’ta Calvin Harris (İskoçya). Doha’daki Al Bidda Park’taki turnuvanın 29 günü boyunca FIFA Taraftar Festivali’nde performanslarını sergileyecek.

FIFA Taraftar Festivali, gerçek bir festival ortamında müzik, eğlence, yerel kültür, yemek, oyunlar ve yaşam tarzının en iyilerini deneyimlerken, futbola olan ortak tutkularını kutlamak için taraftarlara yeni yollar sağlayacak. FIFA’nın Eğlence Yöneticisi RedOne, “Güzel oyunu kutlamak ve gerçekten heyecan verici bir atmosfer yaratmak için dünyanın en büyük sanatçılarından bazılarını Doha’da bir sahnede bir araya getirmeyi dört gözle bekliyoruz. Bu sanatçılar farklı geçmişlere ve müzik türlerine sahip olsalar da, hayranlarımız gibi ortak bir müzik ve futbol tutkusuyla birbirlerine bağlılar. FIFA Taraftar Festivali’nde her tür hayran için bir şeyler olacak ve bizi bekleyenler için heyecanlıyız” diye konuştu.

Bu performanslar, FIFA tarafından 2021’de tanıtılan ve futbol taraftarları, müzik tutkunları, oyuncular, sanatçılar ve sanatçılar arasında daha yenilikçi ve anlamlı bağlantılar oluşturmak için dünyanın en büyük iki tutkusunu (futbol ve müzik) bir araya getiren bir eğlence stratejisi olan FIFA Sound’un bir uzantısıdır. FIFA Sound, bu iki evrensel dil arasında anlamlı bağlantılar kuran girişimlere öncülük ederek, ortak tutkular tarafından yönlendirilen benzersiz deneyimler yaratır.

FIFA TARAFTAR FESTİVALİ

Eylül ayında FIFA, FIFA Taraftar Festivali adı verilen gelecekteki FIFA Dünya Kupası ve FIFA Kadınlar Dünya Kupası etkinliklerinde hayranlar için yeniden tasarlanmış bir hayran destinasyonu ve yerinde eğlence deneyimini tanıttı. Doha’daki Al Bidda Park’ta düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası Katar ile başlayan bu çok boyutlu, kapsayıcı etkinlik, müzik, eğlence, yerel kültür, yemek, oyunlar ve eğlencenin en iyilerini deneyimlerken taraftarların futbola olan ortak tutkularını kutlamaları için yeni yollar sağlayacak. gerçek bir festival ortamında yaşam tarzı sunuyor.

DOHA’NIN AL BIDDA PARKI’NIN ÖTESİNDE

Katar ayrıca, bu yılki FIFA Dünya Kupası sırasında çok çeşitli kültürel ve eğlence seçeneklerine ev sahipliği yapacak ve 90’dan fazla özel etkinlik düzenlenecek. Doha Corniche, her gün 70.000’den fazla hayrana ev sahipliği yapma kapasitesiyle 6 km’lik güzergahı boyunca gezici performanslar, kültürel etkinlikler, yiyecek-içecek tezgahları ve perakende satış mağazaları ile en büyük hayran destinasyonlarından biri olacak. Diğer etkinlikler arasında, Katar 2022 Resmi Müziği, Katarlı besteci Wael Binali ve Katar Filarmoni Orkestrası’ndan müziklerin yer alacağı, dünyanın en büyük su ve piroteknik gösterilerinden biri olan günlük “Katar’a Hoş Geldiniz” gösterisi yer alacak. Ras Abou Aboud 974 Beach Club, Lusail South Promenade’deki Hayya Fan Zone ve MDL Beast dans müziği tarafından Arcadia Spectacular ve ARAVIA gibi Al Maha Island Lusail’deki tema parkı gezileri ve diğer cazibe merkezleri de hayranlara açık olacak festivaller. Last-Mile Kültürel Aktivasyonları ayrıca 21 lokasyonda 6.000’den fazla performans içerecek ve stadyumlara gidenler için eğlence sunacak.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

İbrahim Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına adaylığını açıkladı

Eski Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]