Darüşşafaka Başantrenörü Selçuk Ernak: Zoru seviyoruz

Bu sezon 24 yaş ortalamalı, genç bir kadroyla yola çıktıklarının altını çizen Ernak, ”Geçen yıl beklentileri aşan, hepimizi memnun eden bir sezon geçirdik. Ancak bunun öne çıkan oyuncularımızı takımda tutmayı zorlaştırmak gibi etkileri de var. Biz bu durumu bir fırsat olarak değerlendirdik ve kadromuzu gençleştirip, kulübümüze birkaç yıl hizmet edebilecek oyuncuları bir araya getirdik. Yetenekli ve genç oyuncularımızın, ilerleme kaydeden mevcut oyuncularımızla iyi bir takım oluşturduğunu düşünüyorum’’ ifadeleriyle takımına duyduğu güveni dile getirdi.

‘Lig Büyük Çekişmeye Sahne Olacak’

Bu yıl ligin büyük bir çekişmeye sahne olacağına vurgu yapan deneyimli antrenör, ”Önceki sezonun gidişatından memnun olmayan birkaç köklü kulüp bu yıl çok önemli hamleler yaptı. BSL’de bu yıl bizi kıran kırana bir Play-Off yarışı bekliyor olacak. Euroleague takımları dışında baktığınız zaman bugün ligde her gün birbirine sorun çıkarabilecek 9-10 tane takım var. Özellikle TBL’den gelen yeni takımların kurduğu kadrolar ve yabancı oyuncuları lige çok büyük kalite ve renk getirecek. Bununla birlikte ikisi de şehir takımı olduğu için arkalarında basketbolun çok büyük ihtiyaçlarından biri olan seyirci gücü de olacaktır’’ sözlerine yer verdi.

‘Parolamız Aynı’

Takımın parolasının ‘Vazgeçmek Yok’ olduğunu hatırlatan Selçuk Ernak, ”Bizim parolamız bu yıl da aynı. BSL’de ilk etapta Play-Off’a girmeyi hedeflerken, FIBA Şampiyonlar Ligi’nde de başarılı çıtamızı yükseltmek istiyoruz. Oyuncular, teknik ekip ve yönetim olarak mütevazı bütçelerle sezona girmenin dinamiğinin ve matematiğine alışkın bir ekibiz. Buna nasıl cevap verebileceğimizi biliyoruz. Zaman, tecrübe kazanmak adına bize iyi gelecek. İstikrarlı bir biçimde gelişimini sürdürecek bir Daçka takımı olacağız’’ ifadelerini kullandı.

Sezonun açılış maçına çıkacaklarını hatırlatan Ernak, ”Bir Daçka klasiği olarak ligde de, Şampiyonlar Ligi’nde de sezonu biz açıyoruz. Zorluk var ancak biz de zoru seviyoruz. İyi bir başlangıç yapıp sezonu istikrarlı, adım adım ilerleyen bir takım olarak oynamak istiyoruz’’ diyerek tamamladığı değerlendirmesinin ardından tüm basketbol severleri de tribüne ve ekran başına davet etti.

Geçen yıl BSL’de normal sezonu 5’inci sırada tamamlayan Darüşşafaka, Play-Off’ta yarı final oynama başarısı göstererek alkış toplamıştı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]