Dan Petrescu: “Sivas’ı hiç yenemedim”

UEFA Avrupa Konferans Ligi G Grubu 5. hafta maçında deplasmanda Demir Grup Sivasspor’a 3-0 mağlup olan Romanya ekibi CFR Cluj Teknik Direktörü Dan Petrescu, Ballkani maçını kazanarak tur şansını yakalamayı hedeflediklerini söyledi.

Petrescu, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, sonuç olarak iyi bir maç olmadığını aktardı.

İlk yarı iyi oynadıklarını ve gol atamadıklarını belirten Petrescu, “Ofsayttan da gol yedik, ilk maçta olduğu gibi yine aleyhimize hakem hataları oldu. İkinci yarı oyuna gayet güzel başladık, hatta Roger boş kaleye golü atamadı. 2-0’dan sonra gardımız düştü.” diye konuştu.

“Hedefimiz Ballkani maçını kazanmak”

Sivasspor’un iyi bir takım olduğunu vurgulayan Petrescu, şunları kaydetti:

“Sivasspor’un hücum hatları çok iyi, gayet iyi ve kaliteli golcüleri var. Bizde ise sakat ve cezalı oyuncular vardı. Takımım her ne kadar saha içinde kötü görünse de görevini yerine getirmeye çalıştı. Son şansımız Ballkani maçını kazanmak. Ballkani maçını kazandığımız takdirde bahar ayını göreceğiz ve tur atlamış olacağız. Onun için mutlaka Ballkani maçını kazanmamız lazım. Bu maçı kaybetmiş olabiliriz, fakat hem kendime hem takımıma sonuna kadar güveniyorum. Bundan sonra yapacağımız ilk iş takımın moralini üst seviyede tutmak, çünkü zorlu bir fikstür bizi bekliyor. Ama tabii ki bizim bütün hedefimiz Perşembe günkü Ballkani maçını kazanmak. Ballkani maçını kazandığımız zaman hem Romanya futbolu için hem de kendi takımımız için bizi çok güzel ve iyi günler bekliyor.”

Böyle bir sonuç beklemediğini dile getiren Petrescu, grubun sürprizlerle dolu olduğunu ifade etti.

“Kariyerim boyunca Sivasspor’a karşı kazanamadım”

Petrescu, Ballkani’nin grubun sürpriz takımı olduğunu aktararak, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Ama Sivas için bunu söyleyemeyiz, Sivas bu grubun en iddialı takımıydı. Sivas gerçekten çok güçlü bir takım. Kadro değeri olarak çok kaliteli oyuncuları var. Max Gradel’in kariyeri başarılarla dolu. Benim Sivas’a karşı kaybetmem normal. Kayserispor’u çalıştırdığım zaman Sivas’ın kalesine dahi yaklaşamadık. Bu maçta bayağı bir pozisyon yakaladık. Kariyerim boyunca maç yapıp da kazanamadığım tek takım Sivasspor oldu. Bu da benim için bir sürpriz oldu. Sivasspor ile üç maç yaptım, üçünü de kaybettim, ne diyeceğimi bilemiyorum. Sivassporlu futbolcuları tebrik ediyorum.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Macaristan, İskoçya’yı mağlup etti

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) A Grubu üçüncü maçında Macaristan, İskoçya'yı 1-0 yendi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]