Çanlar Beşiktaş Emlakjet için çalıyor

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ilk devresinde oynadığı 15 maçta sadece 3 galibiyet alabilen Beşiktaş, son sırada yer alarak düşme tehlikesini ciddi şekilde hissetmeye başladı.

2 takımın ligden düşeceği sezon sonunda ligde kalabilmek adına en kötü ihtimalle 14’üncü sırada yer alması gereken siyah-beyazlı ekip, bu sırada yer alan Aliağa Petkim Spor’un 2 galibiyet gerisinde yer alıyor. Siyah-beyazlı ekibin bir diğer sıkıntısı da ikili averaj. Beşiktaş, ligde kalabilmek adına sezonun ikinci yarısında çekişme halinde olacağı Manisa Büyükşehir Belediye Spor, Aliağa Petkim Spor ve Onvo Büyükçekmece Basketbol’a karşı ilk devrede oynadığı 3 maçı da kaybetti.

Manisa ekibine 7, Aliağa Petkim’e 14, Büyükçekmece Basketbol’a ise 13 sayı farkla kaybeden siyah-beyazlıların sezon sonunda bu takımlardan biriyle galibiyet sayısının eşit olması durumunda ikili averaja bakılacak olmasından dolayı ikinci yarıda bu maçlarda alacağı sonucun yanı sıra galibiyet durumunda aradaki fark da önemli duruma gelecek.

KOÇ DEĞİŞİKLİĞİ FAYDA ETMEDİ

Sezona Ahmet Kandemir yönetiminde başlayan ve tecrübeli başantrenör ile 30 Aralık’ta yollarını ayıran siyah-beyazlı ekipte göreve Igor Milicic getirilmişti. Polonya Milli Takımı’nın da başantrenörlük görevini üstlenen Milicic de siyah-beyazlı ekipte kötü gidişata çare olamadı. Hırvat asıllı Polonyalı teknik adam yönetiminde ligde 3 maça çıkan Beşiktaş, bu maçların tamamından mağlubiyetle ayrıldı.

TRANSFERLER DEVAM EDECEK

Igor Milicic’in göreve gelmesiyle birlikte transfer pazarında daha da aktif bir rol üstlenen siyah-beyazlı ekipte kadro sirkülasyonu ise sürüyor. Sezon ortasında Matt Coleman ile yollarını ayıran siyah-beyazlılar, Furkan Haltalı’yı Anadolu Efes’e göndererek bu oyuncu yerine Egemen Güven ve Ömer Can İlyasoğlu’nu kadrosuna katmıştı. Siyah-beyazlılar son olarak ise Gediminas Orelik ile yollarını ayırmış ve eski oyuncusu İsaiah Whitehead’i sezon sonuna kadar renklerine bağlamıştı. Transfer piyasasında hareketliliğini sürdürecek siyah-beyazlıların önümüzdeki günlerde kadroya bir oyuncu kurucu ve bir de 4 numara eklemesi yapması bekleniyor.

JORDAN USHER AYRILABİLİR

Siyah-beyazlı ekipte sezonun en dikkat çekici isimlerinin başında gelen Jordan Usher’ın takımdan ayrılma ihtimali söz konusu. Sergilediği performans ile Avrupa’nın önemli takımlardan teklifler alan ABD’li oyuncu, ligde 14.7 sayı, 3.2 ribaund ve 1.3 asist ortalamaları ile mücadele ediyor. 23 yaşındaki oyuncu, siyah-beyazlı ekibin ligdeki en skorer oyuncusu konumunda bulunuyor.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]