Çağdaş Atan: “Eksildikçe birleşiyoruz”

Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasında konuk ettiği Demir Grup Sivasspor’u 4-1 yenen Yukatel Kayserispor’da teknik direktör Çağdaş Atan, kendileri için çok sevindirici bir geri dönüş yaşadıklarını bildirdi.

Atan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, karşılaşmaya topun kendilerinde olacağını bilerek başladıklarını söyledi.

Çalıştıkları bir korner organizasyonunun ardından golü attıktan sonra sahada istedikleri her şeyi yapmaya başladıklarını anlatan Atan, şunları kaydetti:

“Bugün inanılmaz coşkulu, tempolu, taraftarımızla birleşince neler yapabileceğimizi gösterdiğimiz bir oyun oldu. Oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. Maçı başından sonuna kadar domine ettiler. 15 tane şut, 11 tanesi isabetli, yüksek topla oynama istatistiği. Bizim için çok sevindirici bir geri dönüş oldu. Oyuncularımızla bunu konuşmuştuk. Karşımıza engeller de çıkacak. Bizden şüphe edenler de olacak. Bizden de oyunculardan da, yönetimden de şüphe edenler olacak. Hatalar olacak. Olduğu gibi bir iki haftadır ama biz hiçbir zaman çalışmaktan ileriye gitmekten vazgeçmeyeceğiz dedik oyuncularımızla. Bugün de oyuncularımız gösterdiler. Kayserispor olarak eksildikçe birleşmeye devam ediyoruz, edeceğiz de. Dün aramızdan Mustafa Pektemek ayrıldı. Biz yolumuza Kayserispor’da oynamak isteyen, bizle çalışmak isteyen, buraya iyi hizmet etmek isteyen oyuncularla devam edeceğiz. Bu şekilde de gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Burası ne olur bilmiyoruz. Ama sonuna kadar zorlayacağız.”

Kendisinin oyuncularının limitlerini zorlamasını istediğini vurgulayan Atan, “Bugün oynadığımız oyunu zaten Dünya Kupası’ndan önce düzenli şekilde seri halde oynamıştık. Şimdi fabrika ayarlarımıza geri döndük. Kaybettiğimiz maçlara gelince iki tanesi çok bireysel hatalardan. Alanya’da nasıl kaybettiğimizi zaten herkes biliyor. Bir geri dönüş oldu bizim için. Bir nefes oldu çok mutluyuz. Buraya kadar gelen bizi bu kadar coşkulu destekleyen taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuza yeni seçilen yönetim kurulumuza bir galibiyet armağan edememiştik. Onlara da bu galibiyetle hayırlı olsun diyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir gazeteci sözleşme imzalama konusunda bir gelişme olup olmadığı sorusu üzerine Atan, galibiyet alamadıklarını o durumun kendilerini üzdüğünü, o ruh haliyle çok imza töreni düzenlemeyi düşünmediklerini dile getirdi.

Atan, programlarının yoğun olduğunu, kulübün kendisine değer vermesinin kendisini mutlu ettiğini de sözlerine ekledi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray-Trencin karşılaşması D-Smart ve D-Smart GO’da canlı yayınlanacak

- Galatasaray, 18 Temmuz 20.30'da Slovakya takımlarından Trencin ile karşılaşacak

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]