BtcTurk, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi’nin ana sponsoru oldu

İSTANBUL (AA) – Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin resmi sponsoru olan BtcTurk, Milli Paralimpik Komitesi (TMPK) ile resmi anlaşma imzalayarak ana sponsor oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, BtcTurk Türk sporunu yaptığı güçlü sponsorluk anlaşmalarıyla desteklemeyi sürdürüyor. “Değişim Sporla Başlar” sloganıyla, toplumda farklı engel gruplarındaki gençlerin spora kazandırılmaları için destek veren Türkiye Milli Paralimpik Komitesi, finansal teknoloji şirketi BtcTurk ile ana sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmayla birlikte 2024 Paris Paralimpik Oyunları öncesinde BtcTurk, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi (TMPK) Ana Sponsoru oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen BtcTurk Üst Yöneticisi (CEO) Özgür Güneri, 2024 Paris Paralimpik Oyunları öncesinde ülke sporunu bir adım daha ileriye taşıyacak önemli bir anlaşma imzalamaktan dolayı mutlu oluklarını belirtti.

Güneri, “Yalnızca sportif başarı odaklı değil, toplumsal farkındalığı artırmak için de TMPK ile yaptığımız bu anlaşmanın öneminin farkındayız. Sporcularımızın yalnızca başarılarına odaklanmaları ve ülkemize Paris'ten madalyalarla dönmeleri en büyük arzumuz. TMPK ile yapılan bu anlaşma ile Türk sporuna katkı sunmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

– “Paralimpik camiamıza ve sporcularımıza benzersiz fırsatlar sunacak”

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Dr. Av. Murat Aksu da BtcTurk ile imzalanan sponsorluk anlaşmasının, sadece bir işbirliğinin başlangıcı değil, aynı zamanda paralimpik sporcuları için yeni bir dönemin habercisi olduğunu aktardı.

BtcTurk'ün desteğiyle, “2024 Paris Paralimpik Oyunları” yolunda büyük bir adım attıklarını işaret eden Aksu, şunları kaydetti:

“BtcTurk'un yenilikçi vizyonu ve teknolojik altyapısı, paralimpik camiamıza ve sporcularımıza benzersiz fırsatlar sunacak. Paralimpik sporcularımızın azmi ve kararlılığı, BtcTurk'un dijital dönüşümdeki gücüyle birleşerek, ülkemizi uluslararası arenada daha da ileri taşıyacak. Bu işbirliği, yalnızca sportif başarıların ötesinde, toplumsal farkındalığı artırma, engelli bireylerin hayatlarına dokunma ve Paralimpik Hareketin benimsenmesine yönelik önemli bir adım. BtcTurk'un desteğiyle, sporcularımızın hayallerini gerçekleştirme yolunda daha güçlü bir adım atıyoruz. Sporcularımıza, toplumumuza ve geleceğimize olan bu yatırım için BtcTurk'e derin minnettarlığımı sunuyor, birlikte daha güçlü ve daha başarılı bir geleceğe adım atacağımızı heyecanla bekliyorum.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Eski İngiliz futbolcu Kevin Campbell, hayatını kaybetti

İngiltere Premier Lig ekipleri Arsenal ve Everton'da forma giyen eski İngiliz futbolcu Kevin Campbell, 54 yaşında hayatını kaybetti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]