Basketbol Süper Ligi’nde heyecan başlıyor

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde 2022-2023 sezonu Türkiye’de sporun olmazsa olmazı Digiturk ekranlarında bugün başlıyor. Sporseverlere basketbol şöleni yaşatmaya hazırlanan Digiturk, Avrupa basketbolunun önde gelen liglerinden Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ni 2022-2023 sezonundan başlayarak 3 sezon boyunca Digiturk ekranlarında ve beIN CONNECT’te basketbol severlerle buluşturacak. “Avrupa’nın Yıldızı” ve üzeri paketlere (Avrupa’nın Yıldızı, Sporun Yıldızı, Yıldız Dolu) sahip Digiturk üyeleri Basketbol Süper Ligi’nde haftanın tüm maçlarını beIN SPORTS 5’ten takip edebilecek. Digiturk üyesi olmayan sporseverler ise her hafta iki maçı beIN SPORTS HABER’de şifresiz takip edebilecek.

Basketbol Süper Ligi’nin 57. sezonunun ilk karşılaşması Türk Telekom – Darüşşakafa Basketbol mücadelesi bu akşam 19.00’da beIN SPORTS 5 ve beIN SPORTS HABER ekranlarında olacak. Sezonun birinci haftası aralarından Anadolu Efes – Galatasaray NEF, Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji ve Pınar Karşıyaka – Manisa Büyükşehir Belediye Spor gibi birbirinden çekişmeli maçlara sahne olacak.

Basketbolun yeni evi: beIN SPORTS 5

Anlaşma kapsamında Digiturk, 30 Eylül’de başlayacak olan Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ndeki tüm karşılaşmaları canlı yayınlayacak. Digiturk’te basketbolun evi, yayın hayatına yeni başlayan beIN SPORTS 5 kanalı olacak. beIN SPORTS HABER de ortak yayınla her hafta iki maçı şifresiz olarak seyirciyle buluşturacak.

Digiturk, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ni bir adım daha ileriye taşımak ve ligin hak ettiği değeri görmesini sağlamak adına TBF ile iş birliği yaparak en gelişmiş yayıncılık teknolojilerini kullanacak. Basketbolun yeni evi beIN SPORTS 5’te canlı müsabakaların yanı sıra her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’da beIN Basketbol, her Pazartesi 21.00’da Taktik Tahtası ve her Pazartesi 22.00’da Basketbol Süper Ligi Maç Özetleri programları ekrana gelecek. BSL’e dair birçok özel içerik sezon boyunca ekranlara getirilecek. beIN SPORTS 5, basketbolun yanı sıra tenis, yelken, sörf ve motor sporları gibi birçok spor da seyirciyle buluşacak.

BSL İLK HAFTA YAYIN PROGRAMI

30.09.2022 Cuma

19.00 Türk Telekom – Darüşşafaka Basketbol / beIN SPORTS 5 & beIN SPORTS HABER

01.10.2022 Cumartesi

13.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket – Aliağa Petkim Spor / beIN SPORTS 5

15.30 Pınar Karşıyaka – Manisa Büyükşehir Belediyespor / beIN SPORTS 5

18.00 Tofaş – Onvo Büyükçekmece Basketbol / beIN SPORTS 5 & beIN SPORTS HABER

02.10.2022 Pazar

13.00 Anadolu Efes – Galatasaray NEF / beIN SPORTS 5

15.30 Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji / beIN SPORTS 5

18.00 Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor/ beIN SPORTS 5

03.10.2022 Pazartesi

19.00 Beşiktaş Emlak Jet – AYOS Konyaspor Basketbol / beIN SPORTS 5

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]