Barcelona, UEFA’ya gidiyor! ‘Şampiyonlar Ligi tarihinin en ciddi hatası’

Şampiyonlar Ligi C Grubu’nda Inter, sahasında Barcelona’yı Hakan Çalhanoğlu’nun attığı golle 1-0 mağlup etti. Tek gollü dev maçın ardından İspanyollar adeta ayağa kalktı. Maçın hakeminin verdiği kararlar Barcelona cephesini çileden çıkardı.

HAKEM İSPANYOLLARI ÇILDIRTTI

Dün gece Giuseppe Meazza’da oynanan karşılaşmayı Slovenya Futbol Federasyonu’ndan Slavko Vincic yönetti. Vincic’in özellikle iki kararı, İspanyolların büyük tepkisine yol açtı.

HAKAN’DAN MÜTHİŞ GOL

Mücadeleye iyi başlayan ev sahibi İnter, 45+2. Dakikada Hakan Çalhanoğlu’nun ceza sahası dışından şutuyla bulduğu müthiş golle 1-0 öne geçti. Mücadelenin ilk yarısı da bu skorla sona erdi.

PEDRİ’NİN GOLÜ İPTAL EDİLDİ

67. dakikada Barcelona’da Dembele sağ kanattan rakibini karşısına alıp son çizgiye indi, ortasını yaptı, Handanovic’i geçen topta karambolde Pedri topu ağlara gönderdi. Ancak VAR incelemesi sonrasında Fati’nin Pedri’den evvel topa elle müdahale ettiği gerekçesiyle gol geçerli sayılmadı. Barcelona karara tepki gösterse de karar değişmedi.

BARÇA PENALTI BEKLEDİ AMA…

Maçın son dakikaları oynanırken İnter ceza sahası içinde Dumfries’in eline çarpan topta Barcelona cephesi penaltı bekledi. Fakat hem maçın hakemi Vincic hem de VAR hakemleri pozisyonda devam kararı verdi.

XAVİ PATLADI: BURAYA GELİP KONUŞMASI GEREKEN HAKEM

Barcelona Teknik Direktörü Xavi, maç sonrası hakeme tepki gösterirken gollerinin sayılmadığı Ansu Fati’nin eline çarpan top nedeniyle gollerinin iptal edilmesiyle ilgili, “Öz eleştiri elbette yapacağız, iyi oynamadık ama öfkeliyim. Ansu’nun eli topa çarptı mı bunu konuşalım. Buraya gelip konuşması gereken hakem. Ama o, hiçbir şey söylemeden gidebiliyor” dedi.

‘HENTBOL OYNANDI’

Penaltılarının verilmediğini söyleyen Xavi, “Bir hentbol oynandığına inanıyorum. Hakemler futbolda önemli rol oynar ve bu nedenle verdikleri kararı açıklamak zorundadırlar. Ben sordum, bana bir şey açıklamak istemediler” ifadelerini kullandı.

İspanyol medyası ise bugün maçın hakemi Vincic’e adeta savaş açtı. İptal edilen gol ve verilmeyen penaltıya büyük tepki gösteren İspanyollar hakem kararlarına büyük tepki gösterdi.

‘HAKEM SKANDALI! BARÇA’NIN PENALTISINI ÇALDI’

Mundo Deportivo maç için ‘Barça’nın Avrupa hüsranında hakem skandalı’ başlığını kullanırken ‘Pedri’nin golünde topun Ansu’nun eline çarptığı görebilen Sloven hakem Vincic, son dakikalarda Dumfries’ın ceza sahası içinde eline çarpan top göremedi ve Barcelona’nın penaltısını çaldı’ ifadelerini kullandı.

‘ŞAMPİYONLAR LİGİ TARİHİNİN EN CİDDİ HATASI’

Daha sonra Ramon Fuentes imzalı bir haber daha yapan Mundo Dportivo, 90+2’de yaşanan pozisyonu ‘Şampiyonlar Ligi VAR tarihinin en ciddi hatası’ olarak değerlendirdi.

BARÇA’DAN UEFA’YA RESMİ BAŞVURU: ARTIK GÖREV ALMASIN

AS’ın haberine göre ise Barcelona, dün oynanan Inter maçının VAR hakemi Pol van Boekel’in artık Barcelona maçlarında görev almaması için UEFA’ya resmi başvuruda bulunacak.

XAVİ TARİHE GEÇTİ

Xavi, Şampiyonlar Ligi’nde çıktığı ilk 3 deplasman maçının tamamını kaybeden ilk Barcelona teknik direktörü oldu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Barcelona, teknik direktör Xavi ile yollarını ayırma kararı aldı

İspanya 1. Futbol Ligi (LaLiga) kulübü Barcelona, teknik direktör Xavi Hernandez'in takımdan ayrılacağını açıkladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]