Artistik Cimnastik Milli Takımı, Dünya Şampiyonası’na odaklandı

İZMİR (AA) – Liverpool kentinde 29 Ekim Cumartesi günü kadınlar elemesiyle başlayacak organizasyonda Türkiye’yi erkeklerde Ferhat Arıcan, Adem Asil, Ahmet Önder, Yunus Emre Gündoğdu ve Mehmet Ayberk Koşak temsil edecek. Sercan Demir’in de yedek sporcu olarak yer alacağı milli takım, ilk olarak 31 Ekim Pazartesi günü elemelerde yer alacak.

Milli sporculardan Ferhat Arıcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendileri için uzun ve yorucu sezonu Dünya Şampiyonası ile tamamlayacaklarını söyledi.

Takım olarak bu yılı çok başarılı geçirdiklerini aktaran Arıcan, “Fakat en önemli yarışmamız en sona kaldı. Bizim hedefimiz tabii ki olimpiyatlara takım olarak gitmek. Bu yılın en önemli yarışması Dünya Şampiyonası. Dünya Şampiyonası’nda tarihimizde ilk kez takım finali yapma hedefimiz var. En iyi performansımızı sergilediğimiz takdirde orada güzel bir başarı gelecektir.” diye konuştu.

Hazırlık sürecini çok iyi geçirdiklerini söyleyen Adem Asil, Dünya Şampiyonası’nda daha iyi olacaklarına inandığını belirtti.

Bireysel olarak hem atlama masasında hem de halka aletinde elinden geleni ortaya koyacağını kaydeden Adem Asil, “Tabii ki şampiyonluk her zaman hedefim. Ancak şampiyonluk zor. Olmazsa da yapacak bir şey yok. Ancak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. İnşallah bu sefer olur.” ifadelerini kullandı.

Önder: “Elimden geleni yapacağım”

Ay-yıldızlı sporcu Ahmet Önder, Avrupa Şampiyonası’ndan sonra bir takım sakatlıklar yaşasa da Dünya Şampiyonası’nda takım için iyi dereceler almaya çalışacağını aktardı.

Takım mücadelelerinin yanında bireysel olarak da iyi sonuçlar almak istediğini kaydeden Ahmet Önder, “Omuz tedavim devam ediyor. Avrupa Şampiyonası’ndan sonra tedavi sürecinde zaman harcadığım için bu yarışmaya en iyi formumda gitmiyorum. Yine de takımın ihtiyacı olduğu için elimden geleni yapacağım.” şeklinde konuştu.

Milli sporculardan Mehmet Ayberk Koşak, hazırlık sürecinde takım olarak çok sıkı çalıştıklarını dile getirerek, “Dünya Şampiyonası’nda inşallah ilk olarak takım halinde finale kalmayı hedefliyoruz. Hedeflerimiz büyük ve çok çalıştık. Umarım şans da bizden yana olur. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Dünya Şampiyonası’na çok iyi hazırlandıklarını kaydeden Yunus Emre Gündoğdu ise takım olarak inançlarının tam olduğunu vurgulayarak, “Dünya Şampiyonası’nda çok güzel bir iş başaracağımızı biliyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Çünkü bizimle beraber gururlanmaya devam edeceksiniz. Hep beraber güzel şeyler yapacağız.” şeklinde görüş belirtti.

Milli sporcu Sercan Demir de yedek sporcu olarak yer alacağı organizasyonda ihtiyaç olması iyi bir performans sergilemek istediğini aktardı.

Muhabir: Ali Korkmaz

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Anadolu Efes, Fransız pivot Poirier’i kadrosuna kattı

Anadolu Efes Basketbol Takımı, Fransız pivot Vincent Poirier'i transfer etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]