Altınordu düşüşe geçti

Spor Toto 1’inci Lig’den evinde aldığı 3-0’lık Yeni Malatyspor mağlubiyetinin ardından dün deplasmanda lider Eyüpspor’a 2-1 yenilerek üst üste 2 maçını kaybeden Altınordu, Play-Off hedefinden uzaklaşıp tehlikeli bölgeye yaklaştı. İlk galibiyetini 7’nci haftada deplasmanda Tuzlaspor’u 1-0 yenerek aldıktan sonra Samsunspor ve Denizlispor (D) galibiyetleriyle 3 maçlık seri yakalayan kırmızı-lacivertliler, son 2 randevudan eli boş ayrıldı.

Ligde 12 puanda kalan İzmir ekibinin Play-Off hattıyla arasındaki puan farkı son 2 haftada aldığı yenilgilerle 2’den 6’ya yükselirken, düşme potasıyla arasındaki puan farkı ise 4’ten 2’ye düştü. Altınordu bu periyotta 3 basamak gerileyerek ateş hattının 1 basamak üzerine 15’inci sıraya yerleşti. Bu haftada derbide Altay ile kozlarını paylaşacak kırmızı-lacivertli takımda sağ bek Rıdvan sarı kart cezalısı durumuna düştü. Kaçırdığı penaltıyı takip edip kafayla gole çeviren kaptan Ahmet İlhan ise 8 gole ulaştı.

AHMET İLHAN’IN GOLÜ BABASINA 

Altınordu’nun tecrübeli sağ kanat oyuncusu Ahmet İlhan Özek, henüz çok küçükken kaybettiği babasının ölüm yıl dönümünde anlamlı bir gol attı. Bu sezon takımın skor yükünü yine sırtlayan Ahmet İlhan, 89’uncu dakikada skoru 2-1’e getirdiği golün ardından formasının altında yer alan babası Bülent Özek’in vefat tarihini göstererek duygulandırdı. Sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınlayan deneyimli oyuncu, “Tam 31 yıl önce bugün 3 yaşındaydım babamı kaybettiğimde. Hep ona layık bir evlat olarak yetiştirdi annem beni. Yetiştirdim kendimi. Çok küçükken, ‘Futbolcu olacak bu çocuk’ dermiş benim için. Rabbim futbolculuğu nasip etti. Biliyorum babam gurur duyuyor benimle. Vefat gününün 31’inci sene-i devriyesinde attığım bu golü O’na armağan ediyorum. Mekanın cennet olsun Babam” ifadelerine yer verdi.

KAHRAMAN: DEMORALİZE OLDUK

Altınordu Teknik Direktörü Ufuk Kahraman, ligde genç oyuncularla bir felsefe oluşturmaya çalıştıklarını dile getirdi. Eyüpspor’un güçlü bir kadroya sahip olduğunu belirten Kahraman, “Eyüp deplasmanı zor olacağını biliyorduk, planlarımızı ona göre yaptık. İlk yarı çok fazla etkili olamadık. İkinci yarı önde baskı yapmaya çalıştık. Yediğimiz bir duran top ve kaybedilen top sonrası yediğimiz gol demoralize etti. Sakatlıklar ön taraftaki direncimizi düşürdü. Bu mağlubiyeti Altay maçında telafi etmek istiyoruz” dedi.

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Türkiye, badmintonda tek sporcu ile olimpiyatta yer alacak

2024 Paris Olimpiyat Oyunları'nda badminton branşında Türkiye'yi bir sporcu temsil edecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]