Ali Koç: “Yaşasın Türkiye!”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlikte çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ali Koç yaptığı açıklamada, “Bugün, tüm özel günlerin arasındaki en özel gün. Bağımsızlığın, özgürlüğün, bilimin ve çağdaşlığın 99. yılı. Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlu olsun. Ülkemizi ilgilendiren her konuda olduğu gibi Cumhuriyet’in 100. yılında da en önde olacağız. ‘Cumhuriyet’in Fener’i’ olacağız.” dedi.

Vatana layık olmak için çalıştıklarını söyleyen Ali Koç, “Yaktığımız bu ateş aslında kalplerimizde yanan Cumhuriyet ateşinin yansımasıdır. İçerimizdeki Cumhuriyet ateşi her daim var olsun. Hiçbir zaman ilkelerinden şaşmayanlar olarak ilelebet göğsümüzde yanacak olan ‘Cumhuriyet’in Fener’i’ ile vatana layık olmak için çalışıyoruz ve yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

Ali Koç, “Fenerbahçeliler ile beraber bir söz vermek istiyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü, tüm camiasıyla, sporcularıyla, çalışanlarıyla, her bir birey ile ilelebet Atasının izinden gitmeye ve Cumhuriyetimizin yılmaz, yorulmaz bekçileri olmaya devam edeceğiz. Bu kulüp ülkesinin emrinde olmaya devam edecektir. Kalplerimizdeki Cumhuriyet ateşi hiçbir zaman sönmeyecektir.” ifadelerini kullandı.

Kadın voleybol takımının Vakıfbank’a karşı kazandığı kupa ile ilgili de konuşan Koç, “Bu kupa, dünyanın en iyi takımına karşı alınmıştır. Tereddütsüz 3-0 ile tertemiz bir şampiyonluk alınmıştır. Bu kupa, gelecek kupaların habercisidir. Yolumuz açık, şansımız bol olsun. Allah sizden razı olsun. Helal olsun size!” açıklamasını yaptı.

Ali Koç ayrıca, “Artık fabrika ayarlarımıza dönmenin zamanı gelmiştir. Aslında bugün 99. yılın son gününde, yani Cumhuriyet Bayramımızda kadın voleybol takımımız Fenerbahçe Opet, müthiş bir zafer kazanarak şampiyonluk fitilini ateşlemiştir. “Bir kupa aldık diye havaya girmeyin. Daha kazanacak çok kupamız var. Hedeflerimiz doğrultusunda Allah yar ve yardımcımız olsun. Cumhuriyetin 100. yılında şampiyonluklar en çok bize yakışacaktır. Kafayı bir kaldırdık, işler bir yolunda gitmeye başladı bizle uğraşanlar, olmayan şeylerle saldıranlar, gazeteci kimliği altında meslek ilkelerini unutup bir takımın medya çalışanı gibi beni hedef alanları, iftira atanları unutmayın.” dedi.

Ali Koç sözlerini, “Bayramımız kutlu olsun. Cumhuriyetimiz ilelebet payidar olsun. Yaşasın laik Türkiye Cumhuriyeti” ifadelerini kullandı.

Ali Koç, “Yaşasın Türkiye!” sözleriyle etkinliği kapattığını duyurdu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 9 branştan sporcular ve Fenerbahçeli taraftarlar ile birlikte Cumhuriyet’in 100. yılına dek yanacak feneri aydınlattı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray’ın Prag yolculuğu başladı

UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında yarın Sparta Prag'a konuk olacak Galatasaray, Çekya'ya gitti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]