Ada Germen: “Avrupa’da kupaya talibiz”

Misli.com Sultanlar Ligi ekibi Türk Hava Yolları’nın smaçörü Ada Germen, “Voleybolun Türkiye’de yükselişi inanılmaz. Eskiden voleybolcuyuz dediğimizde kuralları nedir diye soruları cevaplarken bulurduk kendimizi. Şimdi ise yolda görenler koşarak yanımıza geliyorlar ya da voleybolcuyuz dediğimizde gözleri parlıyor” dedi.

“AVRUPA’DA KUPAYA TALİBİZ”

Misli.com Sultanlar Ligi ekibi Türk Hava Yolları’nın smaçörü Ada Germen, yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu. Avrupa ve ligde yeni sezon hedeflerinin zirve olduğunu belirten smaçör, “Yoğun ve bol antrenmanlı bir süreç oluyor. Bazı arkadaşlarımız milli takımlarından dolayı aramıza geç katıldılar. Tam takım antrenmanlara başladığımızda ise saha içi uyum konusuna çok çalıştık. Bence herkesin keyif aldığı, verimli bir süreç oluyor. Kupa maçlarından kayıpsız ayrılmanın da lig öncesinde bize iyi bir motivasyon olduğunu söyleyebilirim. Bu sene hedef her sene olduğu gibi çok yüksek! Avrupa’da kupaya, ligde ilk 3’e talibiz” şeklinde konuştu.

“VOLEYBOLUN TÜRKİYE’DEKİ YÜKSELİŞİ İNANILMAZ”

Ankara başta olmak üzere Türkiye’de özel bir voleybol seyircisinin oluştuğunu söyleyen Germen, “Ankara seyircisi her zaman çok özel olmuştur. Küçükken maçlara gittiğimde bile zar zor yer bulabiliyordum. Düşünün kaç yıl öncesi. Bence taraf tutmaktan ziyade iki rakibin de oynadığı voleyboldan, güzel hareketlerinden, rallilerden keyif almasını çok iyi biliyorlar. Onları farklı kılan bu. Voleybolun Türkiye’de yükselişi inanılmaz. Eskiden voleybolcuyuz dediğimizde kuralları nedir diye soruları cevaplarken bulurduk kendimizi. Şimdi ise yolda görenler koşarak yanımıza geliyorlar ya da voleybolcuyuz dediğimizde gözleri parlıyor. Özellikle küçük kardeşlerimizin bu sevgisi, ilgisi, ailelerin yönlendirmeleriyle voleybolu çok çok daha ileriye taşıyacak. Bunun için çok mutluyuz” diye konuştu.

“HEDEFİM HER ZAMAN TAKIMIMA KATKI SAĞLAMAK”

Takımına katkı vermenin en büyük hedefi olduğunu söyleyen Germen, “Bireysellikten ziyade kendimi hep takım oyuncusu olarak gördüm. Şu anki en büyük isteğim ve hedefim takımıma elimden gelen desteği vermek. Bana verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek. Herkesin hayalidir milli takım ve öyle bir görev verilirse de gurur duyarım” açıklamasında bulundu.

“SEZONA GALİBİYETLE BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

Ligin ilk maçını kazanarak sezona girmek istediklerini söyleyen Germen, “Aydın Büyükşehir, güçlü rakiplerimizden biri. Kupada oynadığımız maç, bizim için güzel bir hazırlık oldu. Bizim takımda ilk maç ya da ikinci maç yoktur. Her maçı tam konsantreyle oynamaya çalışıyoruz. O yüzden sadece kazanmaya ve lige galibiyetle başlamaya odaklıyız. Umarım keyifli ve başarılı bir sezon olur bizim için” dedi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

VakıfBank deplasmanda set vermedi

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi karşılaşmasında VakıfBank, konuk olduğu PTT'yi 3-0 mağlup etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]