Abdullah Avcı’dan oyunculara: “Yeni bir destan yazalım”

Karadeniz devi, UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. maçında Kızılyıldız’a konuk olacak. Monaco’yu evinde 4-0 gibi net bir skorla mağlup ederek gruptaki iddiasını çok net bir şekilde ortaya koyan ve 6 puanla ikinci sırada yer alan Trabzonspor, üç puanla son sırada bulunan Sırp temsilcisi karşısında deplasmanda zaferle dönmek istiyor.

Bordo-mavili takımın teknik direktörü Abdullah Avcı da oyuncularını bu zorlu maça özel olarak motive ediyor. Tüm planlarını 3 puan üzerine kuran başarılı hoca, yine galibiyet hedefi ile sahaya çıkacaklarını söylüyor.

3 PUAN BİZİM OLSUN

Avcı, zorlu deplasman öncesi oyuncularıyla bir toplantı yaptı. Süper Lig’deki son Sivas maçındaki galibiyet nedeniyle oyuncularına teşekkür eden bordo-mavili teknik adam, “Bazen kazanmak çok önemlidir ve bu zaman içerisinde anlaşılır. Kızılyıldız’ı da yenmemiz gerekiyor ve zaferle döneceğiz. Günün sonunda istediğimiz şeyleri yapmak tabii ki çok önemli ancak üç puanı almak daha da önemli. O yüzden bazen sadece kazanmak gerekir. Şimdi tekrar aynısını yapacağız. Monaco karşısında yazdığımız destanın aynısını tekrarlayalım” dedi.

AVCI ŞAHLANDIRDI

Trabzonspor’da Süper Lig, Avrupa, Türkiye Kupası ve Süper Kupa dahil olmak üzere toplam 99 maça çıkan Abdullah Avcı’nın 55 galibiyet ve 30 beraberliği bulunuyor. Ligde 81 maçta 2.06’lık puan ortalaması yakalandı.

Trabzonspor’u 38 yıl sonra ligde şampiyon yaptı. Trabzonspor’da 2019- 20’de ve 2021-22’de Süper Kupa kazandı. Bordo-mavililerin 1979-80’deki 28 haftalık liderlik rekorunu 41 yıl sonra geride bıraktı ve tam 30 hafta ligin zirvesinde kaldı.

Trabzonspor; ligde iç sahada 30 maçtır kaybetmiyor. Avcı; en son 29 Ekim 1988 ile 7 Nisan 91’deki 43 maçlık serinin ardından Fırtına’ya en uzun serisini yaşatıyor.

17 sezon sonra en uzun galibiyet serisini yaşattı. Fırtına en son 2003- 04’te 11 maç üst üste kazanmıştı, Avcı’yla geçen sezon 8 ve 15. haftalar arası 8 galibiyet aldı. Bu 8 maçlık galibiyet Abdullah Avcı’nın teknik direktörlük kariyerindeki en uzun seri oldu. Trabzonspor’a tarihinin deplasmandaki en uzun serisini yaşattı. Avcı’lı Fırtına’nın; tam 24 maç üst üste rakip sahada bileğini büken olmadı.

AVCI İLE İLK PEŞİNDE

Trabzonspor, teknik direktör Abdullah Avcı’nın görev yaptığı dönemde dış sahada 4 mağlubiyet, 1 beraberlik alarak galibiyet elde edemedi. Avcı yönetiminde Avrupa’da deplasmanda 5 karşılaşma oynayan bordo- mavililer hiç kazanamadı. Artık siftah yapmak istiyor.

HASRET SONA ERECEK

Avrupa Ligi H Grubu 5. maçında yarın Sırbistan’ın Kızılyıldız takımına konuk olacak Trabzonspor, Avrupa kupalarında bin 161 gün sonra deplasmanda galip gelmeyi hedefliyor. Avrupa kupalarında en son dış saha galibiyetini Avrupa Ligi play-off turunda Yunanistan’ın AEK takımı karşısında 22 Ağustos 2019 tarihinde 3-1’lik sonuçla alan Karadeniz devi, daha sonra deplasmanda kazanamadı. Trabzonspor, bu süreçte dış sahada oynadığı 8 maçta 7 yenilgi, 1 beraberlik aldı.

KRİTİK BİR SINAV

H grubu’nda 6 puanı bulunan ve averajla 2. sırada yer alan Trabzonspor, Kızılyıldız’ı yenerse puanını 9’a yükselterek gruptan çıkma adına çok önemli bir adım atacak. Karadeniz devi, son karşılaşmasında Ferencvaros’u konuk edecek.

İÇ SAHADA 1119 GÜN SONRA

Fırtına, Avrupa’da uzun süre evinde kazanamama hasretini Abdullah Avcı yönetiminde Avrupa Ligi H Grubu 2. maçında Kızılyıldız’ı 2-1 yenerek sonlandırmıştı. Bordo-mavililer, evinde bin 119 gün sonra kazanmıştı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Paralimpik yüzücü Sevilay Öztürk, Avrupa şampiyonu oldu

Portekiz'de devam eden Avrupa Para Yüzme Şampiyonası'nda milli sporcu Sevilay Öztürk, altın madalya kazandı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]