Abdullah Avcı: “Potansiyelinizi gösterin”

Lider Fenerbahçe ‘nin 6 puan gerisinde Dünya Kupası arasına giren Trabzonspor, önündeki 1 aylık periyodu en iyi şekilde değerlendirmeyi hedefliyor.

Abdullah Avcı bu süreci, sezon başı kampı gibi görüyor. Oyunculara hem fiziksel yüklemeler yapılırken hem de taktik çalışmalar üzerinde duruluyor. Tecrübeli hoca, takımıyla sık sık toplantılar gerçekleştirip zihinsel anlamda onları hazır hale getirmeye çalışıyor. Bireysel performansları artırmak adına ekibiyle yoğun uğraş veren Avcı, mevcut oyunu geliştirmek adına da ciddi mesai harcıyor.

‘Hepimiz sorgulamalıyız’

“Teknik, taktik ve zihinsel yönden nasıl daha iyi olabiliriz diye hep beraber düşünmeliyiz. Biz de düşünüyoruz, sorguluyoruz. Şu ankinden çok daha iyisini yapabilmemiz lazım” sözleriyle oyuncularına seslenen başarılı teknik adam, “Potansiyelimiz yüksek ama bunu göstermeliyiz. Trabzonspor daha dominant, daha baskılı ve daha hızlı oynamalı. Bunun için çok pratik yapacağız, yorulacağız ancak mutlaka karşılığını alacağız. Bu takımın birlikte başaracağı çok şey olduğuna inanıyorum” dedi.

Avcı, özellikle Milli oyuncular takıma katıldıktan sonra Antalya kampında taktik provalara ağırlık verecek. Günde çift idman gerçekleştiren Bordo-Mavililer’de, Abdullah hoca işi sıkı tutuyor. Milli oyuncuların yokluğuna rağmen Trabzonspor’da müthiş bir rekabet yaşanıyor.

8 günlük izin sonrası hafta başında çalışmalara başlayan Trabzonspor, 29 kasıma kadar Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdürecek. Sonrasında Antalya kampı başlayacak. Ülkelerinin Milli takımlarına giden oyunculara dinlenme fırsatı bulamadıkları için ekstra izin verilirken, Belek’teki kampta Dünya Kupası’nda bulunan Gomez ve Larsen hariç tüm isimlerin yer alması bekleniyor. Abdullah Avcı, bu süreçte alt yapıdan 5-6 ismi çalışmalara dahil ederken, yorucu tempoya rağmen antrenmanlarda müthiş bir rekabet yaşanıyor. Günde çift idman yapan Bordo- Mavili ekipte, Visca ile Peres’in takıma dahil olması da yüzleri güldürüyor.

Bruno Peres geri sayımda

Visca gibi sakatlık sürecini atlatan bir diğer isim de Bruno Peres. Geçtiğimiz sezonki Adana Demirspor mücadelesinde aşil tendonundan sakatlanan ve yaklaşık 6 aydır sahalardan uzak kalan Brezilyalı sağ bek, takımla idmanların tamamen çalışıyor. Yabancı kontenjanı nedeniyle lisansı askıya alınan Peres, ikinci yarıda Bordo-Mavili formayı giymek için geri sayımda. Peres, 5 lig maçı sonra sahaya çıkacak.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Milli para halterci Besra Duman, Dünya Kupası’nda bronz madalya kazandı

Milli takım, Dünya Kupası'nın Dubai ayağını 5 madalyayla tamamladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]