Abdullah Avcı: “Kazanmak için oynayacağız”

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, futbolculardan Marc Bartra ile Kızılyıldız karşılaşması öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Avcı, “Çok önemli bir futbol kültürüne sahip olan Kızılyıldız ile oynayacağız. Köklü bir futbol kültürüne sahipler. Takım olarak UEFA’da çok üst sıradalar. Saygı duyduğumuz, güçlü bir rakip. Biz de Trabzonspor olarak, önemli bir futbol şehri, futbol kulübüyüz. Taraftarlarımızı mutlu etmek için, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için, en iyisini yapmaya çalışacağız. Rakibimiz, son 7 maçtır formasyonunu değiştirdi. Kazanmak için oynayacaklar. İç sahada taraftarıyla çok etkili bir takım. Biz de tecrübeli oyunculara sahibiz. Bu ortamda, en iyisini yapabilecek hem oyuncu, hem de takıma sahibiz. Önümüzde iyi fırsat var. Burada kazanmak için oynayacağız. Kazanıp çıktığımızda, grubu en tepede bitirme şansımız var. Ama hiçbir maç kolay olmuyor. Maç, maç içinde kolaya veya zora giriyor. Hem ülkemizi hem de kendimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşünüyorum. Bu hafta da tüm Türk takımlarına Avrupa’da başarılar diliyorum. Umarım geçen seferki gibi tüm takımlar kazanır” dedi.

Rakip teknik direktörün kendileri için ligin daha önemli olduğunu söylemesini değerlendiren Avcı, “Bu tür açıklamalar, her teknik direktör veya kulüp tarafından yapılabiliyor. Kızılyıldız, UEFA sıralamasında çok yukarılarda bir kulüp, geçmişi başarılarla dolu. Avrupa’da herkes kazanmak ve oynamak ister. Kızılyıldız da bunu sonuna kadar zorlayacaktır diye düşünüyorum” diye konuştu.

“Bence çok iyi bir yoldayız. Her kulvarda en tepedeyiz.” sözlerini sarf eden deneyimli teknik adam, “Oynayan, oynamayan geçen sezondan bu yana 19 oyuncu sirkülasyonu olmuş. İlk 11’de ortalama 7-8 tane oyuncu sirkülasyonu olmuş. Buna rağmen ligde 11 maçın 6 tanesinde gol yememiş. Kasım ayındaki Dünya Kupası arası ile birlikte, antrenmanlar tekrarlarımız ve taktik çalışmalarımız daha fazla olacak. Kasım itibariyle en iyi noktaya geleceğimizi düşünüyorum” değerlendirmesinde bulundu.

“Bir teknik direktör, berabere kalacağım diye oyuna başlamaz. Kazanmak için tüm şartları zorlayacağız. Beraberlik bize iyi mi gelecek, bilemiyoruz ama kazanmak için oynayacağız.” açıklamasını yapan bordo-mavili teknik adam, “Kızılyıldız ligde ve Avrupa’da farklı formasyonlarda oynuyor. Ligini domine ediyor. Onlar da kazanmak için her şeyi deneyecek. Kendi evlerinde, muhteşem taraftarların önünde oynayacaklar. Bize ayrılan tarafta da biletlerin tükendiğini biliyorum. Taraftara destekleri için onlara sonsuz teşekkür ediyorum.” yorumunu yaptı.

Marc Bartra ise, “Hocamız, zaten maç adına çok önemli görüşlerini belirtti. Bize çok fazla söyleyecek bir şey bırakmadı. Ama maçın öneminin farkındayız. Ama maçı kazanabileceğimizin de farkındayız. Burada atacağımız bir adım bizim adımıza işleri değiştirecek. En iyisini sahaya koymamız gerekiyor. Bunu da nasıl yapacağımızın bilincindeyiz” dedi.

İspanyol savunma oyuncusu, Real Betis’te oynadığı dönemde Karim Benzema ile girdiği mücadele sonucu Fransız futbolcunun parmağının kırılmasının sorulması üzerine ise, “Birkaç yıl önce evimizdeki Betis-Real Madrid maçında, futbolun getirdiği aksiyonlar sonucu oluşan Benzema’nın parmağı kırıldı. Ama kendisinden tekrar özür diliyorum. Böyle bir niyetim yoktu. Futbolun getirdiği aksiyonlar sonucu oluşan bir durum. Altın Top ödülü nedeniyle kendisini kutluyorum, geçen sezon harika bir sezon geçirdi. Bunu hak ettiğini gösterdi. Çok büyük bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Kendisini tekrar tebrik ediyorum” cevabını verdi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Milli para halterci Besra Duman, Dünya Kupası’nda bronz madalya kazandı

Milli takım, Dünya Kupası'nın Dubai ayağını 5 madalyayla tamamladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]