Virgil van Dijk: “Brezilya ile karşılaşmak istiyorum!”

2022 FIFA Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Hollanda’nın kaptanı Virgil van Dijk, Senegal ile oynayacakları ilk maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Van Dijk, “Takım için çok fazla etkim olduğunu biliyorum, çünkü ben bir kaptanım. Liderlik ve organizasyon anlamında takımın oynama şeklini çok fazla etkileyebilecek bir pozisyondayım. Ancak, sonunda birlikte maç kazanabiliriz. Bence çok kaliteli ve harika bir takımımız var. Uzun zamandır bu Dünya Kupası’nı dört gözle bekliyoruz. Son Dünya Kupası’nda yer alamadık ve bu ülke için acı vericiydi. Bu turnua bizim için çok özel. Umarım özel şeyler başarabiliriz.” dedi.

Hollanda’nın kaptanı olmanın kendisi için ne anlam ifade ettiğini dile getiren yıldız futbolcu, “Çok gurur verici bir görev. Ülkemin kaptanlığının ne anlama geldiğini kelimelere dökemem. Genç bir futbolcuyken bile Hollanda Milli Takımı için oynamayı düşünemez, hayal edemezdim. Şimdi kaptanım. Rüya gibi. Bu benim hiç hafife almadığım bir durum.” ifadelerini kullandı.

“VAN GAAL İNANILMAZ BİRİ”

Teknik direktör Louis van Gaal ile ilgili düşüncesi sorulan Van Dijk, “Birçok özelliği var. İletişim kurma açısından çok özel biri. Çok dürüst, her konuya açık. Onun hakkında söyleyecek kötü bir sözü var. Çok direkt birisi ama buna rağmen her daim saygısını korumayı başarıyor. En önemli şey bu. Hepimizin aynı sayfada olması için her şeyi yapıyor. Kariyeri boyunca birçok başarısı var, inanılmaz oyuncularla çalıştı, büyük deneyimleri var ama hala başarıya aç.” cevabını verdi.

“SENEGAL EN ZORLU RAKİBİMİZ”

Dünya Kupası’ndaki rakipleri hakkında gelen soruya Van Dijk, “Asla kolay bir grup değil. Senegal, en zorlu maçımız olacak. Ekvador da çok zorlu bir rakip. Diğer tüm takımlardan farklı bir taktikleri var. Her maç yeni bir meydan okuma olacak ve hiç kolay olmayacak.” dedi.

“BREZİLYA’YA KARŞI OYNAMAK İSTERİM”

Katar 2022’de oynamak istediği bir takıma dair gelen soruya, “Bu turnuva bitmeden Brezilya’ya karşı mücadele etmek isterim.” cevabını verdi ve sözlerini noktaladı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Abdülkerim Bardakcı, Adana Demirspor maçında oynayacak mı?

Galatasaray'da Adana Demirspor karşısında sakatlığı süren Sanchez forma giyemeyecek. Zaha ve Kaan Ayhan'ın riske edilmesi beklenmiyor. Angelino, zorunlu satın alma maddesi takılıyor, Abdülkerim hakkında ise son karar maç saatine doğru verilecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]