Valerien Ismael’den derbiye özel dosya!

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Fenerbahçe ile 2 Ekim’de oynanacak derbi maç öncesinde özel çalışmalar yapıyor. Fransız çalıştırıcı, videolu analizlerle oyuncularına yapmaları gerekeni anlattı. Ayrıca Ismael ve ekibi özel bir dosya hazırladı.

REFERANS ALDIĞI MAÇLAR

Siyah-beyazlıların teknik patronu, Ankaragücü ve Sivasspor maçındaki performansın kendilerine referans olması gerektiğini futbolcularına söyledi. Ismael, oyuncularına da hatalarını tek tek anlatarak derbi öncesindeki planlarını paylaştı.

DERBİ TOPLANTILARI SÜRECEK

Beşiktaş Teknik Direktörü hafta boyunca yapılacak antrenmanlarda taktiksel çalışmalar yaptıracak. Rakipleri Fenerbahçe’nin güçlü ve zayıf yönlerini futbolcularına ezberletecek olan Ismael, maç günü ise özel bir dosya ile oyuncularının karşısına çıkacak ve son detayları paylaşacak.

BİRKAÇ DİLDE TERCÜME

Beşiktaş’ta Valerien Ismael’in derbi planı birkaç farklı dilde tercüme edilerek oyunculara verilecek. Futbolcuların böylece derbi öncesinde zihninde ‘gri alan’ kalmayacak. Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki derbi 2 Ekim Pazar günü Vodafone Park’ta saat 20:00’de başlayacak. 

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

Check Also

CANLI| Dursun Özbek konuşuyor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarı kırmızılıların gündemine dair açıklamalarda bulunuyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]