Süper Lig’in 3 Fransızı forma bekliyor

Sakatlıklarla boğuşan Fransa Milli Takımı’nda sağ bek pozisyonu için Dünya Kupası kadrosuna dahil olabilecek Türkiye’den 3 isim forma şansı bekliyor.

Galatasaray’ın her iki sağ beki Leo Dubois ile Sacha Boey’in yanı sıra Beşiktaşlı Valentin Rosier de ‘Mavi’ formayi giyebilmek için kadronun açıklanacağı 9 Kasım’ı beklemeye koyuldu.

DUBOIS: “TAMAMEN ODAKLANDIM”, ROSIER: “HAYALİM”

Geçirdiği sakatlıklar ve formsuz dönem nedeniyle kadrodan uzak kalan ancak yeniden şans bulacağına inanan Dubois yaptığı açıklamada, “O gün ben de televizyon karşısında olacağım. Tamamen performansıma odaklanmış durumdayım. Yeniden Milli formayı giyebilmek için her gün sakince çalışmalarımı sürdürüyorum” diye konuştu.

Valentin Rosier ise Fransa formasının çocukluk hayali olduğunu söyleyerek, “Fransa Milli Takımı için bir şansım var mı bilmiyorum ama kesin olan şu ki bu benim çocukluk hayalim. Hayallerimden birisi futbolcu olmaktı, ikincisi de Fransa Milli Takımı’nda forma giymekti. Bunu çok düşünmüyorum ama çok istediğimi biliyorum. Şu anda çalışarak değerimi göstermem gerekiyor. Umarım bir gün gerçek olur.” diye konuştu.

DUBOIS, ROSIER VE BOEY’İN MİLLİ TAKIM KARİYERLERİ

Geçmiş dönemde Fransa Milli Takımı’nın formasını 13 kez giyen ve son Avrupa Şampiyonası ile Uluslar Ligi’nde kadroya alınan Leo Dubois 23 kişilik kadroya en yakın isim olarak göze çarpıyor.

Beşiktaşlı Valentine Rosier de Fransa U21 takımına toplam 7 maçta forma giyne şansı elde etmiş, Sacha Boey ise 1’er kez Fransa U17, U18 ve U19 yaş kategorilerinde forma şansı bulmuştu.

Sakatlıklar nedeniyle Fransa kadrosunda savunmanın sağında yer alabilecek sadece Benjamin Pavard bulunuyor.

FRANSA’NIN SAKAT OYUNCULARI

Teknik direktör Didier Deschamps’ı kara kara düşündüren en önemli konu Dünya Kupası’nda sakatlığı nedeniyle oynayamayacak olan isimler.

Daha önceden sakatlıkları nedeniyle Katar’a gidemeyeceği açıklanan Pogba, Kante, Maignan, Varane’nin yanı sıra sakatlıkları süren Kounde, Lucas Hernandez gibi isimler bulunuyor.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Rıza Çalımbay’da 18 yıl sonra bir ilk

Beşiktaş teknik direktörü Rıza Çalımbay 18 yıl aradan sonra ilk derbisine çıkmaya hazırlanıyor. Bu derbi Çalımbay'ın teknik direktörlük kariyerinde çıktığı 4. derbi olacak. İşte detaylar...

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]