Sinan Kaloğlu: “Kimse bu başarıyı beklemiyordu”

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay’ın teknik direktörü Sinan Kaloğlu, takım olarak beklentinin üzerinde bir performans gösterdiklerini ve oyuncularıyla gurur duyduğunu söyledi.

Kaloğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon öncesi bazı oyuncuların hazırlık kampına katılamadığını ve adaptasyon sorunu yaşadıklarını kaydetti.

Lige üst üste 3 mağlubiyetle başladıklarını hatırlatan Kaloğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu 3 müsabakadan sonra oyun düzenimiz yavaş yavaş oturmaya başladı. Göztepe karşılaşmasına kadar 11 maçta 1 mağlubiyet aldık. Bu periyotta yenildiğimiz Çaykur Rizespor maçında da çok eksiğimiz vardı. Göztepe karşılaşmasında yaşanan olaylardan sonra takımın ritmi bozuldu. O müsabakadan 1 hafta sonra Boluspor karşısında harika sonuç aldık. Ancak Denizlispor ve Tuzlaspor maçlarından 1 gün önce hükmen mağlubiyet ve puan silme cezalarını öğrendik. Bu nedenle müsabakalarda mental olarak zorlandık.”

Kaloğlu, son aldıkları puan silme cezasıyla ilk devreyi 18 puanla bitirdiklerini belirterek, “Hiç kimsenin beklemediği puanları aldık. Kimse bu başarıyı beklemiyordu. Oyuncu grubumla gurur duyuyorum. Çok karakterli duruş gösterip, ruhlarını sahaya koydular. Harika sonuçlar aldık. İçeride çok iyi kenetlendik, aile olduk.” diye konuştu.

“Camiamızın adımlar atması gerekiyor”

Ligin ikinci yarısının daha zorlu geçeceğini belirten Kaloğlu, şöyle konuştu:

“Birçok takım takviye yapacak. Rekabet açısından kolay olmayacak ancak ben takımıma güveniyorum. Harika oyuncular. Sadece camiadan biraz daha destek bekliyoruz. Sezon içinde çok ciddi sorunları biz ve futbolcular tolere ettik. Kulübümüz belki tarihinin en önemli yıllarından birinde. Sadece puan anlamında ligde kalmamız yetmeyecek. Camiamızın adımlar atması gerekiyor. Kulübün transferi engelleyen borcu çok fazla. Bu, daha farklı puan silme cezalarını getirecek. Kulübümüz ve takımımız bunu kaldıramaz. İkinci yarı desteğe ihtiyacımız var.”

Ligin ilk yarısında 5 galibiyet, 6 beraberlik ve 7 yenilgi yaşayan Altay, Göztepe müsabakasında çıkan olaylar nedeniyle sarı-kırmızılı ekiple birlikte hükmen mağlup ilan edildi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kulüp Lisans Kurulu da verilen süreler içerisinde eksikliklerini tamamlayamadığı için İzmir temsilcisine 3 puan silme cezası verdi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Boston Celtics, NBA finaline yükseldi

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) Doğu Konferansı finalinde Boston Celtics, Indiana Pacers'ı 105-102 yenerek seriyi 4-0 yaptı ve finale yükseldi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]