Samsunspor, yerini korumak istiyor

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, hafta sonu karşılaşacakları Adanaspor maçında gelip gelerek ikinci sıradaki yerlerini korumak istediklerini söyledi.

Eroğlu, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, cemiyet başkanı Yusuf Ziya Çakır ve gazetecilerle sohbet etti.

Maç başına 2’ye yakın puan ortalaması tutturduklarını belirten Eroğlu, “Adanaspor maçını kazanırsak, maç başı puan ortalamamız 1,9 olacak. En başarılı görülen takım Eyüpspor, biz de ona yaklaşmış olacağız.” dedi.

Ligin ikinci yarısında daha fazla puan toplayıp zirveye daha çok yaklaşacaklarını düşündüğünü dile getiren Eroğlu, “Sakatlıkları nedeniyle yeterli verim alamadığımız Fofana, Mücahit, Yusuf Emre, Berk gibi oyunculardan da verim almak istiyoruz. Ligin ikinci yarısına daha güçlü, daha alternatifli ve daha rekabet ortamında başarıyı sağlamak istiyoruz. Önce önümüzdeki maçı kazanıp, ikinci sıradaki yerimizi korumak istiyoruz. İlk hedefimiz yılın son maçını kazanmak. Ardından da sonrasına bakacağız.” ifadelerini kullandı.

“Oyuncu değil, oyun daha güçlü olduğunda başarı gelecektir”

Süper Lig’e çıkmak için ellerinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerini vurgulayan Eroğlu, şöyle devam etti:

“Samsun’da tek gerçek var, o da Samsunspor. Buraya layık olmaya çalışıyorum. İnişler çıkışlar tabii ki yaşanacak. Bu süreçte birbirimize daha çok kenetlenmemiz lazım. Sezon sonunda da hak ettiğimiz Süper Lig’e yükselmiş olacağız. Denizlispor galibiyeti sonrasında Yeni Malatyaspor ve Bodrumspor ile berabere kaldık. Geldiğim zamandan beri sakat oyuncularımızın fazla olması, zaman zaman bizi olumsuz etkiledi. Kadro derinliğine baktığımızda, yedek kulübesinden oyuna alacağımız oyuncular bize belki maçı kazandıracak şekilde olsa süreci daha rahat geçebilirdik. İlk devrenin son maçına çıkacağız ama sistem önemli ve bizi sistem başarıya götürecek. Oyuncu değil, oyun daha güçlü olduğunda başarı gelecektir.”

Eroğlu, son maçlarında 4’ü penaltıdan olmak üzere 7 gol yediklerine işaret ederek, “3 penaltı VAR’dan geldi. Bizim de VAR’a gidilse penaltı olacak pozisyonlarımız vardı ama olmadı. Bunlar da lehimize dönebilirdi. Talihsiz son dakika golleri yedik. Bunlar futbolun talihsizliği. Geriye dönüp bir şeyi değiştiremeyeceğimize göre önümüze bakıp çok daha iyi hazırlanmamız gereken ikinci devre var. Yılın son maçında Adanaspor maçından da 3 puanla ayrılmak istiyoruz.” diye konuştu.

Ziyarette Yılport Samsunspor Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan ve İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır da bulundu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Avrupa’ya Fenerbahçe damgası; 11’de 11!

Fenerbahçe, Avrupa'da oynadığı son 21 maçta 15 galibiyet alırken sadece 2 kez kaybetti. 49 gol atarken yüzde 71 galibiyet oranı yakaladı. Listenin ilk sırasında Galatasaray'dan Zaniolo'yu transfer eden Premier Lig ekibi Aston Villa yer aldı. İkinci sırada ise temsilcimiz Fenerbahçe bulunuyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]