Roma’dan sonra Sivasspor; “Başarabiliriz!”

Demir Grup Sivasspor’un Yunan futbolcusu Charis Charisis, UEFA Avrupa Konferans Ligi‘nde şampiyon olabileceklerine inandığını söyledi.

Charisis, 2022 FIFA Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig’e verilen arada Antalya’da kampta bulundukları otelde AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

Kırmızı-beyazlı kulübe sezon başında transfer olan 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, burada bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

SİVASSPOR İLE HEDEFLERİ

Sivasspor’un çok iyi bir kulüp olduğunu ve 3 yıldır Avrupa’da boy gösterdiğini vurgulayan Charisis, “Burada en önemli amacım, takıma gol atmasında, skor üretmesinde yardımcı olmak. Elimden gelenin en iyisini yapmak ve takımı ligde daha iyi bir pozisyona yükseltmek. Avrupa’da da büyük başarılar elde etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Süper Lig’de 14 maç sonunda 11 puanla düşme hattında yer aldıklarını ancak aranın ardından hızla yukarılara tırmanacaklarına inandığını aktaran Charisis, “Buraya gelmeden önce bu takım bana inandı, güvendi ve beni transfer etti. Ben de bunun karşılığını vermek istiyorum. Buradaki amaçlarım, geçen yıllardaki gibi Sivasspor’un başarısını sürdürmek. Bu da Türkiye Kupası’nı kazanmak, sürekli Avrupa liglerinde top koşturmak ve ligi üst sıralarda bitirmek demek.” değerlendirmesinde bulundu.

“TÜRKİYE VE YUNANİSTAN LİGLERİ…”

Süper Lig’i çok beğendiğini dile getiren Yunan futbolcu, şöyle devam etti:

Süper Lig, çok iyi bir lig. Çok fiziksel ve güç gerektiren bir lig. Hatta şunu söyleyebilirim ki en iyi liglerden biri. Yunanistan Ligi’nden daha iyi olduğu da gayet net bir durum. Tabii ki Yunanistan Ligi de iyi bir lig, orada da iyi bir futbol oynanıyor ama Türkiye Ligi bence en iyi takımların olduğu en iyi liglerden biri.” 

SÜPER LİG’DE BEKLENTİNİN ALTINDAYIZ”

Charis Charisis, hem Avrupa’da hem de Süper Lig’de mücadele etmenin zorluğuna değindi.

Ligde bulundukları pozisyonun sıkışık fikstürden kaynaklandığının altını çizen Charisis, “Süper Lig’de beklentimin çok altındayız. Bunu aynı anda Avrupa’da ve ligde oynamaya bağlıyorum. Avrupa Ligi’nde başarı kaydettik, bu gösterdiğimiz başarının karşılığında Türkiye Ligi’nden aslında fedakarlıkta bulunmuş olduk. Çok zor bir zamandı, 3 günde bir maç oynadık, takım yoruldu ama Avrupa Ligi’nde tur atlamasını bildik. Bu kamptan sonra takımımız çok daha güzel bir futbol oynayıp ligde daha iyi konumlara gelecektir.” diye konuştu.

“AVRUPA’DA BÜYÜK BAŞARILAR KAYDEDECEĞİZ” 

Charisis, Demir Grup Sivasspor’un Avrupa’daki iddiasını vurguladı.

Takım olarak Dünya Kupası dönüşünde hem ligde hem de Avrupa’da ellerinden geleni yapacaklarının sözünü veren Charisis, “Ligde çok daha iyi bir futbol oynayacağız ve Avrupa’da da büyük başarılar kaydedeceğiz. Ne kadar zor görünse de bence UEFA Avrupa Konferans Ligi’ni kazanabiliriz. Çünkü futbolda hiçbir zaman ne olacağını bilemezsiniz. Beklemediğin zamanlarda büyük başarılar sağlayabilirsin. Beklediğiniz zamanlarda da başarısız olabilirsin. O sebeple ben başarı göstereceğimize inanıyorum.” şeklinde görüş belirtti.

“GOUTAS VE PELKAS İLE GÖRÜŞTÜM”

Sivasspor’a gelmeden önce Yunan oyunculardan takım arkadaşı Dimitris Goutas ve eski Fenerbahçeli Dimitris Pelkas ile görüştüğünü aktaran Charisis, şunları kaydetti:

İlk konuştuğum kişi takım arkadaşım Dimitris Goutas oldu. Kendisiyle uzun zaman futbol oynadım. Futbol dışında da benim hayattaki en iyi arkadaşlarımdan biridir. Gelmeden önce Sivasspor hakkında çok iyi konuştu. Daha sonra Pelkas ile de konuştum. Onunla da PAOK’ta beraber oynamıştık. Bu ligin çok kaliteli bir lig olduğundan bahsetmişti. Gelmekle hata yapmayacağımı, tam tersine çok mutlu olacağımı söyledi. Ben de bundan dolayı burayı seçtim. Geldikten sonra da iyi ki seçmişim diyorum çünkü burası çok güzel bir yer. Ülkenin insanları da iyi. Herkes sıcakkanlı ve misafirperver.

“TRABZONSPOR, F.BAHÇE, SALİH UÇAN”

Charis Charisis, sözlerini şöyle tamamladı:

Süper Lig’de bütün takımların çok iyi olduğunu düşünüyorum. O yüzden bu takım iyi, bu takım kötü diyebilecek durumda değilim çünkü bütün takımlarda iyi oyuncular var. Trabzonspor, Fenerbahçe gibi yüksek kaliteli takımlar var. Favori orta saha oyuncum Salih Uçan. Onun tarzını ve oyununu çok beğeniyorum. Çok kaliteli ve çok iyi bir oyuncu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe’de Mourinho göreve başladı

Fenerbahçe'de teknik direktörlüğe getirilen Jose Mourinho, görevine başladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]