Rıza Çalımbay’dan tepki ve Klopp örneği!

Sivasspor, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Slavia Prag ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak gruptan lider çıkarken teknik direktör Rıza Çalımbay, açıklamalarda bulundu.

“Bizim yaptığımız kolay bir şey değil” diyen Çalımbay, şöyle devam etti: “Hiçbir Anadolu takımı 3 sene üst üste Avrupa’ya gidememiş, inşallah devamını getireceğiz. Bu çok büyük bir başarı. Biz Avrupa’daki karşılaşmalara Milli Takım maçı gibi çıkıyoruz. Zor gruptu. Geçen sene S.Prag, F.Bahçe’yi elemişti. Bizim grupta da favoriydi. Tek üzüldüğüm konu; Milli Takım’a bir oyuncu veremedik. Avrupa’da güzel işler yapmış bir takımız, en az bir futbolcumuzun gitmesi gerekir.”

KLOPP BİLE 3 GÜNDE BİR MAÇ OYNAMAK İSTEMİYOR

“F.Bahçe maçını düşünerek rotasyon yaptı” eleştirilerine de yanıt veren 59 yaşındaki çalıştırıcı, “Kesinlikle yanlış. Yatabare, Antalya maçında sakatlandı. Üzerine gidersen, oyuncunu kaybedersin. Klopp bile ‘3 günde bir maç oynayınca sakat veriyoruz’ dedi. 3 senedir Avrupa’ya gidiyoruz. Bir Anadolu takımının verebileceği tüm puanları veriyoruz. Belki 3 Büyükler’de bile 3 sene üst üste Avrupa’ya gidemeyen takım oldu. Eleştirilerde bulunanlar, ülke puanını düşünüyorsa böyle kazanılır ülke puanı” diye konuştu.

6.7 MİLYON EURO CEBİNDE

Sivasspor, Avrupa’da yakaladığı başarıyla önemli bir gelir elde etti. Son 16’ya yükselen Yiğido, lige katılım payı olarak 2.94 milyon Euro, grubu zirvede tamamladığı için de 1.25 milyon Euro kazandı. Performansından ve katsayıdan 2.52 milyon Euro’yu daha kasasına koyan Sivas’ın toplam geliri 6.7 milyon Euro oldu. Grubunu lider bitiren Başakşehir’in kazancı ise 7.2 milyon Euro’ya ulaştı.

‘1-2 TAKVİYEYLE HER ŞEYİ YAPARIZ’

Avrupa’nın dört bir yanından gelen Sivaslıların Prag’da kendilerine destek vermesine çok sevindiğini dile getiren Çalımbay, “Konferans Ligi’nde ise sonuna kadar gitmek istiyoruz. Benim hedeflerimden bir tanesidir Avrupa… Elimden gelen her şeyi yapacağım. Ancak ocak ayında 1-2 takviyeye ihtiyacamız var” dedi.

ARDA GÜLER’İ ÇOK SEVİYORUM

Rıza Çalımbay, F.Bahçe’nin bu sene çok iyi olduğunu belirtirken, “Jesus’un büyük katkısı var. Ben yabancı hocaya olumsuz bakmıyorum. Kaliteli isimler gelip, güzel işler yaptığı zaman Türkiye’yi iyi yerlere getirir. Arda Güler’i çok seviyorum. Çok yetenekli. Sessiz, sakin… Futbolun dışında bir şey düşünmüyor” ifadelerini kullandı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe’de en deneyimlisi Ferdi Kadıoğlu

FENERBAHÇE HABERLERİ: Fenerbahçe'nin parlayan yıldızı Ferdi Kadıoğlu, Beşiktaş'a karşı derbilerde takımın en deneyimli futbolcusu olarak ön plana çıkıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]