Recep Uçar: “1 puan değerli”

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Kasımpaşa deplasmanından 1-1’lik beraberlikle ayrılan HangiKredi Ümraniyespor’da Teknik Direktör Recep Uçar, deplasmanda alınan 1 puanın değerli olduğunu ifade etti.

Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Recep Uçar, her puanın kendileri için çok değerli olduğunu, Kasımpaşa’nın iç sahada çok iyi oynadığını ve maçın da bekledikleri gibi zor geçtiğini belirtti.

Takım olarak finalleri iyi yapamadıklarını dile getiren Recep Uçar, “Gol yedik ama penaltıdan golü bulduk. İkinci yarıda değişikliklerle oyuna ortak olduk. Hücumda son vuruşları ve final paslarını yapamadık. İki takımın da pozisyonları var. Sonuç alarak baktığımızda kalan 10 maç öncesinde deplasmanda alınan 1 puanı değerli buluyorum. Oyuncularımı kutluyorum. Biz hepinizin bildiği gibi tarihimizde ilk kez Süper Lig’deyiz. Son 3 maçta kaybetmiyoruz. Bu da değerli. Camiamız çok büyük olmasa da mevcut ekiple bize destek veren herkesle beraber kalan 10 maçta direnmeye devam edeceğiz. Maksimum puanı toplayıp ilk kez yer aldığımız bu sahnede hedefimiz ligde kalmak olacak. Selçuk hocayı da tebrik ediyorum, ligin kalanında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

“Umut Nayir’in milli takıma çağrılması bizim adımıza mutluluk verici”

Takımın golcü oyuncusu Umut Nayir’in A Milli Takım’ın Ermenistan ve Hırvatistan ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosuna davet edilmesi hakkındaki soruyu da yanıtlayan Recep Uçar, şunları söyledi:

“Umut Nayir’in milli takıma çağrılması bizim adımıza da çok mutlu bir olay. Kulübümüz ilk kez A Milli Takım’a oyuncu gönderdi. Umut 29 yaşında. Daha önce çok büyük kulüplerde oynasa da Ümraniyespor’dan milli takıma gitti. Oyuncumu yürekten tebrik ediyorum. Sezon başından bu yana taktiksel sadakati üst seviyede olan bir oyuncumuz. Arkadaşlarının ona katkısını da göz ardı etmemek gerek. Herkesin katkısıyla bunu başardı. Hem Umut’u hem de ona destek olanları tebrik ediyorum.”

Son olarak ligin kalanı hakkında açıklamalarda bulunan Uçar, “Maç maç hesap yapmadım. 5 maçın iç sahada olması ve bu maçların 3’ünün puan anlamında bize yakın rakiplerimizle olması önemli. Son 4 haftada en azından kaybetmemek çok önemli. Bizim isteğimizi, arzumuzu, direnme gücümüzü artıran puanlar bunlar. En azından bu maçların bazılarını kazanmamız gerekiyor. 10 maçı berabere bitirirsek bizi ligde tutmaz. Hep beraber oynayabildiğimiz en iyi oyunu oynayarak bu ligde kalmak istiyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Hakan Çalhanoğlu sakatlandı

A Milli Takım'ın Hırvatistan'la oynadığı maçta Hakan Çalhanoğlu, sakatlığı nedeniyle 38. dakikada kenara geldi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]