Osman Özköylü: “Üst sıralardaki yerimizi sağlamlaştırdık”

Spor Toto 1. Lig’in 14. haftasında Yeni Malatyaspor’u 3-0 mağlup eden Pendikspor’un teknik direktörü Osman Özköylü, aldıkları 3 puanla üst sıralardaki yerlerini sağlamlaştırdıklarını söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Özköylü, önemli bir galibiyet aldıklarını belirtti.

Karşılaşmanın yüksek tempoda geçeceğini bildiklerini aktaran Özköylü, “Malatyaspor çok genç ve yeni bir takım, iyi oyuncuları var. Hasan hoca geldikten sonraki bütün maçlarını izledik, analiz yaptık. Fırsatları, boşlukları verdiğinizde gerçekten çok tehlikeli bir takım ve etkili olabilecek oyunculara sahipler. İki önemli takımı deplasmanda yenmiş takımdan bahsediyoruz. Hasan Özer geldikten sonra takımda fark oluştu, sahadaki oyun ve skor anlamında. Takıma iyi şeyler yaptırıyor, iyi oynatıyor, elindeki malzemeyi bence çok iyi kullanıyor.” diye konuştu.

Tecrübeli oyuncularıyla gölü erken bularak maçta biraz daha ön plana çıktıklarını anlatan Özköylü, şöyle devam etti:

“Genel anlamda çok da istediğimiz oyunu oynayamadık. Biz daha çok topa sahip olmak isteyen bir takımız, topun daha fazla bizde kalmasını istiyoruz. Bunları istediğimiz gibi yapamadık. Yüksek rakım bizi etkiledi, İstanbul’dan sonra hava olarak bura bizi çarptı. Her şeye rağmen oyuncularımızın saha içerisinde yaptığı doğru işler bizi sonuca götürdü. Ben zor bir maç bekliyordum, oyuncularıma da söyledim. Geçen haftaki Bodrum maçından çok daha zor bir maç bekliyordum. Skor ne olursa olsun mücadeleyi bırakmayan bir Malatyaspor vardı. İçlerinde çok iyi ve beğendiğim oyuncularda oldu.”

Bu maçı geride bıraktıklarını artık önlerine bakacaklarına değinen Özköylü, “Üst sıralardaki yerimizi sağlamlaştıracak önemli bir galibiyet ve 3 puan oldu. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Oyun anlamında istediğim gibi değildi ama mücadele anlamında sahaya iyi bir karakter koyduk. Neticesinde 3 farklı güzel bir galibiyet aldık.” ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin “Yeni Malatyaspor’un kalabalık savunmasına karşı nasıl bir hücum attı belirlediniz” sorusuna Özköylü , şu yanıtı verdi:

“Böyle bir savunma beklemiyorduk, maçtan önce kadrolar elimize geldiğinde bilgiyi aldık. Bizde oyun içerisinde hemen farklı formasyon yaptık. Bizde normalde üçlü oynamıyorduk. Bunu öğrendikten sonra bizde önde üçlü oynadık. Çünkü 5’li bir savunmaya karşı iki tane önde oynayan oyuncuyla onları karşılayamazsınız. Onların istediği topu kullanmasına müsaade edersiniz. Biz de 3’lü yaptık, biraz adam adama bir oyun oldu. Benim için sürpriz oldu diyebilirim.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Hatayspor ile Antalyaspor’un düellosundan galip çıkmadı

Trendyol Süper Lig'in 14. haftasında Hatayspor ile Antalyaspor 3-3 berabere kaldı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]