Morutan’ın menajerinden geleceği için açıklama

Galatasaray , geçen sezon kadroda gençleşmeye giderken Rumen oyuncu Olimpiu Morutan’ı da bu plan doğrultusunda kadroya katmıştı.

İyi bir sezon geçirmeyen Galatasaray’da Fatih Terim’in görevden ayrılmasının ardından genç oyuncu da istediği kadar forma şansı bulamamıştı.

Yeni sezona yeni yönetimle başlayan sarı – kırmızılılarda, Rumen oyuncu kiralık olarak İtalya Serie B ekibi Pisa’ya kiralandı.

PISA’DA PARLIYOR

150 bin Euro karşılığında bir sezon Pisa’ya kiralanan Morutan, Serie B’da 11 maçta görev yaptı. Genç oyuncu bu maçlarda dört gol atarken, üç kez de asist yapma başarısı gösterdi.

MORUTAN’IN SÖZLEŞMESİNDEKİ ÖZEL MADDE

Galatasaray, Steaue Bükreş’ten 4.1 milyon Euro’ya transfer ettiği Morutan’ı Pisa’ya kiralarken, sözleşmesine özel bir madde koydurdu.

İtalyan kulübü, başarılı oyuncuyu kalıcı olarak transfer etmek isterse 31 Mayıs 2003 tarihine kadar Galatasaray’a 5 milyon 500 bin Euro ödemek zorunda.

Ayrıca yapılan anlaşmaya göre, Morutan en az 25 maçta 45 dakika sahada kalırsa, Pisa oyuncuyu 5 milyon 500 bin Euro karşılığında kesin satın almak zorunda.

BECALI’DEN AÇIKLAMA

Morutan’ın menajerliğini yapan Victor Becali, Morutan’ın performansı ve transferiyle ilgili olarak ProSport’a açıklamalarda bulundu.

Becali, Morutan’ın performansıyla ilgili olarak, “Morutan’a başından beri güvendik. Mucizevi bir şey olmadı. Morutan hepimizin bildiği gibi çok yetenekli. Antrenmanlarda daha fazla çalışacak” ifadelerini kullandı.

BECALI’DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

Becali, Morutan ile ilgili çıkan transfer iddiaları hakkında ise, “Galatasaray’a olduğu gibi yine büyük bir transfer mi istiyor? Bundan sonra neler olacağını göreceğiz. Önümüzdeki aylarda geleceği netleşecek.

Bonservisini almak için ilk hak sahibi Pisa. Onu bir yıllığına kiraladılar. İsterlerse Mayıs ayına kadar kalıcı olarak transfer edebilirler. İstemezlerse Galatasaray’a geri dönecek.

Gelecek yaz nasıl kararlar verileceğini göreceğiz. Şu an net bir şey yok. Kimsenin şüphesi olmasın ki Morutan en iyisini yapmaya devam edecek” dedi.

MORUTAN GALATASARAY’DA NELER YAPTI?

Sarı – kırmızılı formayla tüm kulvarlarda 34 maça çıkan 23 yaşındaki oyuncu, bu karşılaşmalarda üç gol atarken, beş kez de asist yapma başarısı gösterdi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Trabzonspor’da transfer için kritik viraj!

Trabzonspor transfer haberleri: Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın devre arası transfer planlaması önümüzdeki süreçte oynanacak 3 maç sonrası netleşecek. Tecrübeli teknik adamın Sivas deplasmanında alınan beraberlik sonrası takımın aksayan ve ihtiyaç olan mevkilerine takviyeleri netleştirmek için önlerindeki 3 maç sonunda yönetime rapor vereceği öğrenildi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]