Kenan Karaman: “Beşiktaş’ta oynadığım için gururluyum”

Bundesliga ekiplerinden FC Schalke 04’te top koşturan Kenan Karaman, bir dönem Beşiktaş’ta forma giydiği için çok gururlu olduğunu söyledi. Futbol oynarken her zaman üzerine koymaya çalıştığını belirten Karaman, “Beşiktaş için de yürekten oynadım. İyi ya da kötü zamanlarımız oldu ama ben taraftara kırgın değilim. Çok güzel zamanlarım oldu. Keşke başarılı olsaydık” dedi.

Alman Bundesliga temsilcisi FC Schalke 04, devre arası kamp çalışmalarına Antalya’da başladı. Serik ilçesi Belek turizm merkezinde bulunan bir otelde bu sabah yapılan idman sonrası Kenan Karaman, takım arkadaşlarına elleriyle baklava ikram etti. 7 Ocak Cumartesi günü FC Zürih ile hazırlık maçı yapacak FC Schalke 04’ün kampı 15 Ocak’ta sona erecek.

“İLK YARI PEK İYİ GEÇMEDİ”

FC Schalke 04’ün 28 yaşındaki forvet oyuncusu Karaman, antrenman sonrası DHA’ya özel açıklamalarda bulundu.

Karaman, “Almanya’ya döndüğüm için kendimi iyi hissediyorum. Sezon başında transferin son günü FC Schalke 04’e transfer oldum. Kamp dönemi geçiremedim. Takıma geç katıldım. Son 5 maç ilk 11’de oynadım. Bunu yeni yılda da devam ettirmek istiyorum. Bizim adımıza ilk yarı pek iyi geçmedi. Hoca değişikliği oldu. Yeni hocanın çok iyi bir oyun anlayışı var. FC Schalke 04 çok köklü bir kulüp. Çok büyük bir taraftar kitlesi var. İnşallah taraftarı da arkamıza alıp ikinci yarı ligde kalmak için mücadele edeceğiz” dedi.

“SAHADA HER ZAMAN MÜCADELE EDERİM”

Futbolda eleştirinin her zaman olduğundan bahseden Kenan Karaman, “Bu bir futbolcunun kariyeri boyunca yaşadığı bir olay. Ben onlara pek bakmıyorum. Kendime odaklıyım her zaman. Kendime güvenirim. Bundesliga’da 100 maç üzerinde oynadım. Bunu herkes başaramaz. Bu da benim kalitemi gösterir. Almanya’ya geri dönmem, Almanya’da iyi işler çıkardığımın ispatıdır. Kendime güveniyorum. Sahada her zaman mücadele ederim. Tabii ki eleştiriler olacak. Fazla gol olmayınca eleştiri geliyor. Türkiye’de bu eleştiri daha çok oluyor. Ben kendi öz eleştirimi kendim yaparım. Bunun da bilincindeyim” diye konuştu.

“BEŞİKTAŞ’TA FORMA GİYDİĞİM İÇİN ÇOK GURURLUYUM”

Beşiktaş’ta forma giydiği için çok gururlu olduğunu vurgulayan Karaman, şöyle devam etti:

“Beşiktaş, Türkiye’nin 3 büyüklerinden biri. Çok büyük bir camiası ve taraftarı var. Beşiktaş o dönem bana güzel bir proje sundu. Benim için tercih o zaman kolay oldu. Ben her antrenmanda yüzde yüzümü verip iyi çalışırım. Kendime iyi bakarım. Kendi özeleştirimi yaparım. Her zaman üzerine koymaya çalışırım. O kadar çok hoca ile çalıştım ama her hoca takım içinde bana şans verdi. Bu da benim kalitemi gösteriyor. Ben her zaman ona odaklanıyorum. Eleştiri her zaman olacak. Beşiktaş gibi büyük bir takımda oynadığın zaman, gol ya da asist üretmediğin zaman eleştiri oluyor. Bu futbolcular için her zaman olur eleştiriler. Ben her zaman üzerine koymaya çalıştım. Beşiktaş için de yürekten oynadım. İyi ya da kötü zamanlarımız oldu ama ben taraftara kırgın değilim. Çok güzel zamanım oldu. Keşke başarılı olsaydık.”

“TARAFTARA KIRGIN DEĞİLİM”

Ülkesini çok sevdiğini ve şartlar uyarsa Türkiye’de bir takımda tekrar oynayabileceğini kaydeden Kenan Karaman, “Ben takımımı seviyorum, FC Schalke 04 köklü bir takım. Öncelikle FC Schalke 04’ün başarılı olmasını istiyorum. İleride ne olur bilemezsiniz. Ama kapıyı da kapatmak istemiyorum. Taraftara kırgın değilim. Sivasspor maçından sonra taraftarlardan çok mesaj aldım. Çoğu taraftar arkamda durdu. Beşiktaş Kulübü de hep arkamdaydı. Kimseye kırgın değilim. Beşiktaş çok büyük bir camia. Eleştiri her zaman olur. Ben Beşiktaş’ta her zaman terimin son damlasına kadar mücadele ettim. Kötü de ayrılmadığımı düşünüyorum. Türkiye’den ayrıldım diye kötü bir algı yapıldı. Doğru değil. Zaten sözleşmem bitiyordu. Fazla oynayamayacağımı gördüm. FC Schalke 04’ten de teklif gelince değerlendirmek istedim” dedi.

“MİLLİ FORMAYI TEKRAR GİYMEK İSTİYORUM”

Bu sene Süper Lig’in çok iyi olduğunu vurgulayan Kenan Karaman, “Son haftalar Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kafa kafaya oynayacak diye düşünüyorum. Bir tahminim yok ama lig çok sıkı geçecek. İyi olan şampiyon olsun. Milli Takım şimdi Avrupa Şampiyonası’na odaklandı. Ben de uzun zaman oynadım milli takımda. Milli formayı giydim ve tekrar giymek istiyorum. Son maçlarda davet almadım. Ama hoca ile hala irtibatlıyım. İyi performansımla milli takımda yeniden oynarım” diye konuştu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Antalyaspor’un bileği sahasında bükülmüyor

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Bitexen Antalyaspor, 8. haftada konuk edeceği Galatasaray karşısında sahasındaki namağlup ünvanını sürdürmek istiyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]