Hasan Özer: “Bir şeyler düşündük ama olmadı”

Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Hasan Özer Pendikspor maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi.

Güçlü bir rakibe karşı oynadıklarını ve ilk devre oyuna kötü başladıklarını aktaran Özer, “9. dakikada kendi kalemize attığımız golle başladık, arkasından 30. dakikada yan toptan yediğimiz golle 2-0 oldu. İkinci yarı daha risk alarak, biraz daha hücum oynamayı düşündük, iki oyuncu değişikliği yaptık. Aly Malle ve Taha’yı oyundan aldıktan sonra Nuri ve Mert’i hücumda kullanmaya çalıştık. İkinci devre zaman zaman iyi şeyler yaptığımızı düşünüyorum. Rakibimizin orta sahada yaptığı baskı, topa sahip olma oyununu çok iyi oynaması bizi ciddi sıkıntıya soktu.” diye konuştu.

Özer, pas hataları ve kaptırılan topların neticesinde rakibe ciddi kontratak şansı verdiklerine işaret ederek, şöyle devam etti:

“Pendikspor, tecrübeli ve iyi bir takım, onlara karşı oynamak kolay değildi. Oyuna kötü başladıktan sonra ikinci devre oyunu düzeltmek için hamleler yaptık. Yakup’u oyuna aldık, ikili forvete döndük. 4-4-2 oynadık. Pozisyonumuz var, Yakup ile dakika 70’te yakaladığımız pozisyon gol olsa belki oyuna dönme şansımız olabilirdi. O dakikadan sonra gol yapamayınca kontrataklar kalemizde ciddi tehlikeler yaşattı. Son dakikada yediğimiz golle 3-0 kaybettik.”

Erken gelen gol ve kapanan Pendikspor’a karşı sahada sıkıntı yaşadıklarını anlatan Özer, “Oyuncu profili buna uygun değil, bizim geniş alana ihtiyacımız var. O yüzden erken gol yediğimizde her takım bizi zorlar. Her takım bize pozisyon vermemek için kapandığı zaman bize pozisyon vermeyecektir. Bunların üzerinde çalışmamız gerekiyor ama oyuncularımız genç ve tecrübesiz. Biz göreve geldikten sonra iyi oynadığımız çok maç oldu. Erzurumspor maçında yeni gelmiştik, kötü bir oyun vardı. Bu maç benim yedinci maçım ve özellikle ilk devre kötü oynadık. İkinci devre topa sahip olan bizdik ama rakip savunmayı açmakta zorlandık. Bunun üzerine düşünmek, eğilmek ve çalışmak gerekiyor. Elimizdeki kadro yapısı bu, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kaydetti.

Oyuna üçlü savunmayla başladıklarını ve rakibin kontratakta etkili oyuncuları olduğunu bildiklerini hatırlatan Özer, “Pendikspor’da ilk defa bu sezon üçlü başladı. Sanki bizim üçlü oynayacağımızı biliyorlarmış gibi bu da enteresan. Golü yedikten sonra dörtlüye dönmek zorunda kaldık. Çünkü artık bazı şeyleri yapamadık. Eski oyun düzenimizden biraz vazgeçtik. Rakipte önlemini almış, onu da kestirebilmek mümkün değil. Bizim içinde çok enteresan oldu. Çok kaliteli oyuncuları var. Biz taktiksel ve sistem olarak bir şeyler düşündük ama istediğimizi elde edemediğimiz için üzgünüz.” diye konuştu.

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Çorum FK deplasmanda Adanaspor’u rahat yendi

Trendyol 1. Lig karşılaşmasında Çorum FK deplasmanda Adanaspor'u 3-0 yendi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]