Hakkarigücü Kadın Takımı, Beşiktaş maçına namağlup unvanını sürdürmek için çıkacak

HAKKARI (AA) – Şampiyonluk hedefiyle başladığı ligin ilk yarısını 3. sırada tamamlayan Hakkarigücü, ikinci yarının ilk maçında deplasmanda karşılaştığı Fatih Vatan Spor ile 1-1 berabere kaldı.

Oynadığı 9 karşılaşmadan 3 galibiyet ve 6 beraberlik alarak 15 puan toplayan Hakkari ekibi, rakip fileleri 9 kez havalandırdı, kalesinde 4 gol gördü.

Grubunda averajla 3. sırada yer alan mavi beyazlı ekip, yarın Beşiktaş Vodafone ile oynayacağı maçtan galibiyetle ayrılarak yenilmezlik serisini sürdürmeyi hedefliyor.

Takımın Teknik Sorumlusu Cemile Timur, AA muhabirine, sezon başında lige iyi başlangıç yaptıklarını, ilerleyen zamanda takımın daha iyi noktaya geldiğini söyledi.

Amaçlarının ligde kalıcı olup üst sıralarda yer almak olduğunu belirten Timur, şu değerlendirmede bulundu:

“Ligde 3. sırada bulunuyoruz. Takımımızın durumu iyi. Birinci olup çeyrek finale çıkmayı hedefliyoruz. Odaklandığımız nokta bu ve umarım başarırız. Şu an averajla 3. sıradayız. En yakın rakibimiz Hatayspor. Hafta sonu ağırlayacağımız Beşiktaş’tan 3 puanı alıp ikinci sıraya yerleşmek istiyoruz. Takımda güzel bir ortam var. Oyuncularımızın hepsinin motivasyonu çok iyi. Maça da iyi hazırlandılar. Biz de teknik ekip olarak bu motivasyonu en iyi seviyede tutmak için çaba sarf ediyoruz. Umarım ligi birinci bitiririz. Transfer dönemi başladı. 2 yabancı futbolcu alacağız.”

Kenyalı oyuncu Jereko: “İnşallah bu sezon şampiyon olacağız”

Kenyalı orta saha oyuncusu Mwanalima Adam Jereko da Beşiktaş’ın iyi bir takım olduğunu ifade etti.

Ekip olarak maça iyi hazırlandıklarını ve galibiyetle ayrılmak istediklerini aktaran Jereko, “Tüm maçlarda iyi bir mücadele sergiliyoruz. Maça çok motiveyiz. Güzel bir takımımız var, arkadaşlarımız iyi. Her şey güzel gidiyor. İnşallah bu sezon şampiyon olacağız.” diye konuştu.

Oyunculardan Gamze Ekici de Beşiktaş karşılaşmasının takım için ligin en önemli maçlarından biri olduğunu dile getirdi.

Bu maçla üst sıralarda yer alma iddialarını sürdüreceklerini belirten Gamze Ekici, “İlk yarıdaki maçımız da yüksek tempoda geçmişti. Cumartesi günkü maçta da takım olarak savaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Büyük takımları Hakkari’de ağırlamanın kentin imajına ve tanıtımına büyük katkı sağladığını kaydeden Gamze, “Kız çocuklarımız açısından da iyi oluyor. Onlar da bundan etkileniyor. Her maçın bir heyecanı var. Beşiktaş maçının heyecanı daha fazla oluyor. Herkes heyecanla bu maçı bekliyor. Bu takım zor şartlarda birleşti. Birimiz Kenya’dan, birimiz Nijerya’dan birimiz Antalya’dan, Samsun’dan geldi. Hedefimiz ikincilik, üçüncülük değil kesinlikle şampiyonluğa oynuyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Muhabir: Sayim Harmancı

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Borussia Dortmund evinde kazandı

Bundesliga karşılaşmasında Borussia Dortmund sahasında ağırladığı Wolfsburg'u mağlup etmeyi başardı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]