Fenerbahçe’de yeni sponsorluk anlaşması

Fenerbahçe Kulübü ile Yükselen Çelik firması arasında, Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’nın forma sırt sponsorluğu için anlaşma imzalandı.

Ülker Stadyumu 1907 Tribünü’nde düzenlenen imza törenine Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan ve yönetim kurulu üyesi Mustafa Kemal Danabaş ile Yükselen Çelik İcra Kurulu Başkanı Barış Göktürk ile yönetim kurulu başkanı Yüksel Göktürk katıldı.

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’nın başantrenörü Marina Maljkovic, takım kaptanı Olcay Çakır Turgut ve oyuncu Emma Meesseman da törende hazır bulundu.

Burada konuşma yapan kulüp genel sekreteri Burak Kızılhan, kadın basketbol takımının hem ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde hem de Avrupa Ligi’nde formasının sırtında Yükselen Çelik armasını bir sezon boyunca taşıyacağını belirterek. “Ailemize katılan iş ortaklarımız her geçen gün artıyor. Bu da büyük Fenerbahçe ailesinin genişlediği anlamına geliyor. Bundan dolayı çok mutlu ve gururluyuz.” dedi.

Bu sene ilk günden beri söyledikleri gibi, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak yarıştıkları her kulvarda hedeflerinin çok yüksek olduğunu kaydeden Kızılhan, “Cumhuriyet’imizin 100. yılında hem ligde hem de Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’mızın bizleri gururlandıracağından eminiz. Yükselen Çelik’e, ‘Ailemize hoş geldin.’ diyor, kulübümüze verdikleri destekten dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Anlaşmamızın her iki taraf için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Mustafa Kemal Danabaş ise “Hedefimiz bu sene ligde resmi olarak 17’nci, sayılmayan şampiyonluklarımızla toplamda 20’nci şampiyonluğumuza ulaşmak ve çok istediğimiz Avrupa Ligi kupasını müzemize getirmek olacaktır. Kadro planlamamızı da buna göre yaptık.” şeklinde konuştu.

Yükselen Çelik İcra Kurulu Başkanı Barış Göktürk de konuşmasında, “Fenerbahçe Spor Kulübüne maddi ve manevi katkıda bulunmak bizi onurlandırır. İnşallah iş birliğimiz ileride hem kadın basketbolunda devam eder hem de başka alanlara yayılır. Biz, Fenerbahçe’yi çok seven ve Fenerbahçe’ye gönülden bağlı insanlarız.” değerlendirmesinde bulundu.

Konuşmaların ardından sponsorluk imzaları atıldı ve imzalı forma takdimi gerçekleştirildi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Kuzma: “Dur levhasını bile savunamıyoruz…”

Washington Wizards forveti Kyle Kuzma, takımının bu sezon savunma tarafında yaşadığı sıkıntıları, "dur levhasını bile savunamadıklarını" benzetmesiyle özetledi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]