Fenerbahçe’de derbi öncesi son çıkış!

Fenerbahçe’de bugün oynanacak Antalyaspor maçında 3 puandan başkası düşünülmüyor. Teknik direktör Jorge Jesus’un tüm planlamalarını 3 puan üzerine yaptığı, 8 Ocak Pazar akşamı Kadıköy’de yapılacak Galatasaray derbisine kayıpsız gitmenin çok kritik olduğunu savunduğu belirtildi. Jesus’un Hatayspor maçıyla beraber yeni bir seriyi başlatmaları gerektiğini vurguladığı, zirve yarışının kaderinin bu süreçte netleşeceğini savunduğu ifade edildi.

Galatasaray derbisinde taraftarlarının önüne güçlü ve moralli çıkmak isteyen sarı-lacivertlilerin hem liderliği kalıcı olarak geri almayı amaçladığı hem de lig yarışındaki psikolojik üstünlüğü ele geçirmeyi planladığı bildirildi. Takımın Antalyaspor deplasmanına en az Galatasaray derbisi kadar motive olduğu, Jorge Jesus’un futbolcularına bu akşamki 90 dakikanın öneminden özellikle bahsettiği kaydedildi. Bugünkü Antalyaspor ve pazar akşamki Galatasaray maçları için 6 puan hedefi kondu.

TAKIMIN MORALİ YERİNDE

Sarı-lacivertli takımda futbolcuların moralli olması da gözlerden kaçmıyor. Hatayspor maçındaki 4-0’lık galibiyet sonrası derin bir nefes alan Fenerbahçe’de yılbaşı nedeniyle hafta sonu maç oynanmaması da bir nebze olsun takımın dinlenmesini sağladı. Yakın bir zaman önce Antalya’da kamp yapan ve kış aylarında Antalya gibi iklim şartlarının daha olumlu olduğu bir şehirde maça çıkacak olan sarı-lacivertliler bu avantajları da kullanmak istiyor.

TARAFTARLAR KARŞILADI

Antrenman sonrası özel uçakla Antalya’ya giden F.Bahçe kafilesini taraftarlar karşıladı. Sarı-lacivertli taraftarlar havalimanı çıkışında futbolcular ve teknik direktör Jorge Jesus’a sevgi gösterilerinde bulundu. Jesus’a taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

TECRÜBE VE GENÇLİK

Süper Lig’in 17. haftasında bu akşam oynanacak Antalyaspor-Fenerbahçe karşılaşmasında yedek kulübeleri de dikkat çekiyor. Sarı-lacivertlilerin 69. yaşındaki teknik direktörü Jorge Jesus ile Antalyaspor’un 34 yaşındaki teknik patronu Nuri Şahin ilk kez karşı karşıya gelecek. Bir yanda ligin en tecrübeli antrenörlerinden biri olan Jesus, diğer tarafta da antrenörlük kariyerinde henüz 3. yılını geçiren Nuri Şahin olacak.

Sezon başında yayıncı kuruluşa verdiği röportajda Jorge Jesus’tan övgü dolu sözlerle bahseden Nuri Şahin, “Jorge Jesus yıllardır inanılmaz şeyler başaran bir insan. Geçen bir maçta atılan bir gol sonrası insan ürküyor. Saygı duyuyor” ifadelerini kullanmıştı. Ligde son 2 maçını kazanamayan Antalyaspor’da Nuri Şahin, 3 puandan başka bir sonuç düşünmüyor. Jorge Jesus’lu Fenerbahçe ise İstanbul dışında en son Ankaragücü’nü yenmişti. 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray’dan Nelsson açıklaması

Galatasaray, Rams Başakşehir maçı kadrosunda yer almayan Victor Nelsson ile ilgili bir açıklama yaptı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]