Erdem Can’dan Anadolu Efes maçı açıklaması

Türk Telekom Başantenörü Erdem Can, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde Fenerbahçe Beko’dan sonra bir diğer THY EuroLeague takımı Anadolu Efes’i de yarın karşılaşacakları maçta yenmek istediklerini belirtti.

Erdem Can, AA muhabirine yaptığı açıklamada, zorlu bir maçın kendilerini beklediğini söyledi.

Anadolu Efes’in son 2 yılın THY Avrupa Ligi şampiyonu olduğunu hatırlatan Can, “Avrupa tarihinde bunu başaran üçüncü kulüp. Üst üste üçüncü şampiyonluk alan ilk kulüp olma hedefiyle yola çıktılar. Çok ciddi bir bütçeyle, önemli bir kadro kurdular. Anadolu Efes, Avrupa’nın en iyi kadrolarından birine sahip. Çok zor bir maç bizi bekliyor. Bu tarz maçlar bizim için iyi bir test oluyor. Mental ve teknik olarak hazırlığımızı doğru yaptık.” dedi.

Türkiye’yi EuroLeague’de temsil eden bir diğer takım olan Fenerbahçe Beko’yu deplasmanda mağlup etme başarısı gösteren lacivert-beyazlıların başantrenörü, “Anadolu Efes’i de yenmek için sahaya çıkacağız. Türkiye Sigorta Basketbol Ligi, Avrupa’nın en üst düzey liglerinden biri. Geçmiş yıllarda birkaç takım bazı sorunlardan dolayı ligden erken kopuyordu. Bu sene bütün takımlar çok ciddi mücadele veriyor. Çok sert ve üst seviyede bir basketbol oynanıyor. İlk günden beri herhangi bir sıralama hedefi olmaksızın kendi oynayacağımız basketbolla var olan kulüp kültürünü geliştirmek istiyoruz. Hedefimiz, olabildiğimiz en iyi yerde olmak.” ifadelerini kullandı.

“Son iki maçta verilen kararlar etkili oldu”

Erdem Can, ligdeki Galatasaray Nef ve Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’e yenildikleri maçlardaki hakem kararlarını eleştirdi.

Ligde son iki maçta mağlup olan başkent ekibinin başantrenörü Can, “Ligde kaybettiğimiz son iki maçta da bizim oynadığımız basketbolun dışında, verilen kararların çok etkili olduğunu düşünüyorum. Böyle şeyleri konuşmayı sevmiyoruz ama bunu da belirtmeliyiz. Adil ve mantıklı bir yapının olması gerekiyor. Bizim hedefimiz sahada doğru basketbolu oynamak. Kulüp olarak sahada doğru duruşu göstermek istiyoruz. Aynı durumu herkesten de bekliyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

“Lider olarak grubu tamamlamak çok önemli”

Erdem Can, 7Days Avrupa Kupası B Grubu’nda ilk yarıyı lider tamamladıklarını, bu başarıyı ikinci devreye de taşımaları gerektiğini aktardı.

Ligde ve Avrupa’da iyi sonuçlar aldıklarını belirten Can, “Ankaralı basketbolseverlerin bizim oynadığımız her maçta salona gelmelerini ve doldurmalarını çok istiyoruz. Rakibi değil de Türk Telekom’u izlemeye gelmeleri önemli. Bunu başarırsak, zaten bir üst seviyeye çıkarız. Avrupa Kupası çok ciddi bir lig. Lider olarak grubu tamamlamak çok önemli. Önemli olan şu anki liderlik değil, onu koruyabilmek. Aynı mücadeleyi vereceğiz. Çok daha sert bir ikinci yarı bizi bekliyor.” diye konuştu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

THY EuroLeague’de bu yaz hareketli geçti: 102 imza

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonunda mücadele edecek 18 takım, toplam 102 oyuncuyla sözleşme imzaladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]