Erdem Can: “Fenerbahçe’den teveccüh görmek gurur”

Türk Telekom Başantrenörü Erdem Can, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve ULEB Avrupa Kupası’nda iyi sonuçlar elde ettiklerini ve sezon sonu Ankaralı basketbolseverleri mutlu eden dereceler alacaklarına inandıklarını belirtti.

Ligde ve Avrupa’da çok iyi bir sezon başlangıcı yapan ve son olarak namağlup Fenerbahçe Beko’yu deplasmanda üstün bir oyunla yenen başkent ekibinin başantrenörü Erdem Can, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’de 10 maçta elde ettiği 9 galibiyetle Fenerbahçe Beko’yla zirveyi paylaşan, ULEB Avrupa Kupası’nda ise 7 karşılaşmada 5 galibiyet alan başkent ekibinde başantrenör Erdem Can, Fenerbahçe Beko karşısına iyi hazırlanarak çıktıklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Sonuçta normal sezon içinde oynadığımız maçlardan bir tanesiydi. Çok önemli bir rakibe karşı deplasmanda nasıl bir maça hazırlanıyorsak öyle hazırlandık. Takım olarak, her gün daha iyiye gidebilmek istiyoruz. Bunun artılarını sezon sonunda göreceğiz. ULEB Avrupa Kupası ve Süper Lig’i çok iyi bir yerde bitirmek istiyoruz. Ankaralı basketbolseverleri mutlu eden sonuçlar almaya devam edeceğimize inanıyoruz. Taraftarımız da salonları doldurarak bizlere destek veriyor. Bu desteğin giderek artması da bizi motive ediyor. Ankara’da seyirciyi mutlu eden, farklı bir atmosfer oluşturduğumuzu düşünüyorum.”

Ligde üst üste 8 maç kazandıklarının ve Fenerbahçe Beko’yla zirveyi paylaştıklarının hatırlatılması üzerine, çok karakterli bir oyuncu grubuyla çalıştığını aktaran 42 yaşındaki başantrenör, “Onların birbirleriyle uyumu sahadaki başarıyı da getiriyor. Kaç maç kazandığımıza bakmıyoruz. Kazanmak da var kaybetmek de var. Biz daima iyi basketbol oynamayı hedefliyoruz. Oyuncularımız taktik ve teknik anlamda düşüncelerimizi sahaya iyi yansıtıyor.” diye konuştu.

Uzun yıllar Fenerbahçe’de yardımcı antrenörlük yapan, başta THY Avrupa Ligi olmak üzere birçok kupa kazanan Erdem Can, hafta sonu sarı-lacivertli yönetim tarafından kendisine verilen teşekkür plaketi için de teşekkür ederek, “Uzun yıllar içerisinde çalışmış olduğum değerli ve önemli bir camiadan böyle bir teveccüh görmek benim için büyük mutluluk. Gerçekten Fenerbahçeli taraftarlar da bize sempatiyle yaklaştı. Onlara da özellikle teşekkür etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Önder Külçebaş: “Her maça kazanmak için çıkıyoruz”

Türk Telekom Kulübü Genel Menajeri Önder Külçebaş, her maça kazanmak için çıkan ve her kesim tarafından saygı duyulan bir takım oluşturduklarını vurguladı.

Külçebaş, başantrenör Erdem Can yönetiminde iyi bir başlangıca imza attıklarını anlatarak, “Her maça rakip gözetmeksizin kazanma ve gelişme parolasıyla çıkıyoruz. Koçumuz bunu tüm sporculara hissettirdiği, inandırdığı ve adil olduğu için tek yürek sahada muhteşem bir mücadele oluyor. Ayrıca başta Yusuf Kıraç ve Savtekin Şentürk olmak üzere bizi her koşulda destekleyen yöneticilerimiz var. Ben tüm ekibime gösterdikleri çalışma temposu ve uyum için teşekkür ederim. Güzel, coşkulu Ankara taraftarımızı her zamanki gibi maçlarımıza bekliyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Pınar Karşıyaka Pınar Cup’ın son maçında kazandı

Pınar Karşıyaka evinde organize ettiği turnuvanın son maçında galip geldi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]