Dimitiris Itoudis sırrını açıkladı; Gizli kahraman

Euroleague ve Basketbol Süper Ligi’nde sezona etkili bir giriş yapan Fenerbahçe Beko’da, koç Dimitris Itoudis başarılarının arkasındaki önemli faktörlerden birini açıkladı. BasketNews’den Donatas Urbonas’a konuşan koç, maç içinde kimsenin görmediği ve antrenör ekibine bilgi veren bir canlı gözlemci olduğunu söyledi.

“GÖREMEDİĞİNİZ BİR ADAMIMIZ VAR”

Canlı gözlemcilerinden bahseden Yunan koç, “Kapalı kapılar ardında kimsenin göremediği bir adamımız var. Canlı gözlemci ile çalışıyor. Bu büyük bir şey. Kameralar arkasında tanık olamayacağınız bir sinerji ile çalışıyoruz. Koç ekibi olarak bir takım olmak zorundayız.” dedi.

“KENARDA TABLET KULLANILABİLMELİ”

Amerikan sporlarında olduğu gibi saha kenarında teknoloji kullanmanın faydalı olabileceğini belirten koç, “NBA’de olduğu gibi FIBA ve Euroleague mücadelelerinde de saha kenarında tablet kullanılabildiğini hayal edin. Yardımcı koçlar oyunculara pozisyonları izletmek için devre arasını beklemek zorunda kalmayıp, onlar kenara geldiğinde olanı biteni gösterebilecek. Basketbol takımlarının nasıl seviye atlayacağını düşünün.” ifadelerini kullandı.

“OYUNU GELİŞTİRECEK BİR ŞEY”

Bu gelişmelerin olması durumunda oyuna zarar vermeyeceğini belirten şampiyon koç, “Bu sadece NBA değil, NFL ve NHL için de geçerli. Amerika’da gayet yaygın. Antrenörler saha içinde oyucularla daha rahat iletişim kurabiliyor. Avrupa’da neden olmadığını anlamıyorum, bu hile değil. Oyunu geliştirecek bir şey.” şeklinde konuştu.

FENERBAHÇE BEKO, YUNAN KOÇLA YENİLMİYOR

Sarı-lacivertliler son mağlubiyetini, sezon öncesi Anadolu Efes’e karşı oynanan Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında almıştı. 28 Eylül’de oynanan karşılaşmadan bu yana 5 Euroleague, 5 Süper Lig maçında çıkan Itoudis’in ekibi bu maçların hepsini kazandı. Fenerbahçe Beko son olarak dün Süper Lig’de Pınar Karşıyaka’yı 100-88’lik skorla mağlup etti ve yenilmezliğini sürdürdü.

ZORLU FİKSTÜR BU HAFTA DA SÜRECEK

Euroleague’de geçtiğimiz hafta son iki sezonun şampiyonu Anadolu Efes ile karşılaşan Fenerbahçe Beko’yu bu hafta da zorlu bir karşılaşma bekliyor. Sarı-lacivertliler, 4 Kasım Cuma günü saat 22.30’da İspanya’da ligin iddialı ekiplerinden Barcelona’ya konuk olacak.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

“Haliburton, yıldızları Pacers’a katılmaya ikna etmeye çalışıyor” iddiası!

Indiana Pacers'ın yıldızı Tyrese Haliburton'ın, ligdeki başka yıldız oyunucuları Pacers'a katılmaları için ikna etmeye çalıştığı iddia edildi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]