Damir Krznar: “Bu maçın keyfini çıkaracağız”

Maribor teknik direktörü Damir Krznar, Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. eleme turu ilk maçında yarın Fenerbahçe’ye konuk olacak Maribor’da teknik direktör Damir Krznar, Fenerbahçe’nin favori olduğunu belirterek, maçın keyfini çıkarmak istediklerini söyledi.

Ülker Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan 51 yaşındaki teknik adam, Fenerbahçe’nin çok iyi bir takım, Türkiye’nin de bir futbol ülkesi olduğunu vurguladı.

Kendilerini güzel bir atmosferin beklediğini dile getiren Krznar, “Limitlerimizi zorlamak için elimizden geleni yapacağız. Başarılı olmak istiyoruz.” diye konuştu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın Maribor için “Futbol oynayan ve savaşan bir takım.” yorumuna teşekkür eden Damir Krznar, şunları kaydetti:

“Aynı iltifatları ben de İsmail hocaya yönlendirmek istiyorum. Fenerbahçe çok iyi bir takım. Ofansif olarak çok renkli bir takım. İyi bekleri var, orta sahada önemli oyuncuları var. Biz bu maçın keyfini çıkaracağız. Bu takımlara karşı ne kadar ileri gidebileceğimizi göreceğiz. Önceki turlarda bazı zorluklar çektik ama bu durum sizi daha iyi yapar. Yarın da zorluklar çekebiliriz. Ancak yarın tüm kalbimizle, tüm performansımızla her şeyimizi vermeliyiz.”

Yarınki maçta stadın atmosferinin de güzel olacağını dile getiren Krznar, şunları söyledi:

“Kişisel olarak ve takım olarak bu durumdan memnunuz. Bizim beklentimiz bu. Atmosfer herkesi motive eder. Yarın da takım olarak iyi bir performans vereceğiz. Fenerbahçe’nin bizi yenmesi için hak etmesi gerekecek. Ayrıca bizim için dışarıda çok baskı yok, bu yüzden memnunuz. Karşı takıma baskı yapmamız, onları baskıya sokacaktır. Bu yüzden memnunuz.”

 Arnel Jakupovic: “Kariyerimdeki en büyük maç olacak”

Basın toplantısına teknik direktör Damir Krznar ile gelen forvet oyuncusu Arnel Jakupovic de takım içindeki havanın çok iyi olduğunu vurguladı.

Fenerbahçe için çok çalıştıklarını söyleyen Jakupovic, “Benim kişisel olarak kariyerimdeki en büyük maç olacak. Elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Bu sezon forma giydiği 6 resmi maçta 6 gol ve 1 asistlik performansa ulaşan Jakupovic, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bu maça iyi hazırlandım. Fenerbahçe yarın favori ama her zamanki gibi en iyisini yapıp en iyi performansımı vermeye çalışacağımı söyleyebilirim. Rakibimizi hala analiz ediyoruz ve bununla ilgili ayrıntıları soyunma odamızda saklamak istiyoruz.”

 

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Ali Koç’tan VAR hakemleri için çarpıcı iddia

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, VAR hakemleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]