CANLI| Ahmet Nur Çebi konuşuyor

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi basın toplantısında açıklamalarda bulunuyor. 

SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR,
SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

İşte Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları….

“BEŞİKTAŞ İÇİN FEDAKARLIK, VAZİFEM”

Beşiktaş benim için çok değerli ve kıymetli. Her Beşiktaşlı için böyledir. Kıymet ve değer verdiğiniz kurumlar için fedakarlık yapmalısınız. Ben Beşiktaş için fedakarlık yapmayı kendime vazife addettim. Fedakarlıklar sadece maddi anlamda olmaz, manevi anlamda da olabilir. Bir şeylerden hoşlanmıyorsanız bile susmak; içiniz kan ağlasa bile sessiz kalmayı becerebilmek bir fedakarlıktır.

“BEŞİKTAŞ’A ZARAR VERMEMEK İÇİN SUSARIM”

Sessizliğimizin nedeni Beşiktaş’ın kaosa girmemesi, marka değeri zarar görmesin diyedir. Beşiktaş camiası akıllıdır, zekidir, tecrübelidir, bilgedir. Dolayısıyla orada yapılan konuşmaların her halükarda kendiler yapacaktır. Beşiktaş’a zarar vermemek adına gerekiyorsa susmayı, içime atmayı becerebilmeliyim. Buna da devam etmeliyiz.

“YORULDUĞUMU DÜŞÜNEBİLİRLER”

Seçimle ilgili anlayamadığım bir şey var. 6 ay önce seçim yaşadık. Ne kadar çok kişi katılırsa o kadar iyi demiştik. O gün seçime girmek istemeyenlerin, katılamayanların bugün seçim havası yaratmayı isteme sebeplerini anlayabilmiş değilim. Kimileri bırakacağımı, yorulduğumu düşünüyor olabilir. 6 aydan bu tarafa kötü bir şey yapmıyor, daha iyiye gidiyoruz.

“ÖDENMEYEN NE BİR MAAŞ, NE BİR SU FATURASI VAR”

Sevgili Divan Başkanı o gün söyledi, borcu yönetmek, varlığı yönetmekten daha zordur. Geldiğim günden bu tarafa tamamıyla borç yöneterek burayı idare ediyorum. Varlık yönetmedik hiç. Tüm kulüplerin durumu malum. Şahsım ve bundan önceki, şimdiki yöneticiler dahil hepsinden memnunum. Hepsi başarılıdır. Onlarla başardığımız birçok hikaye oldu. Pandemide şampiyon olduk. Uzun süredir idare etmeye çalıştığımız borç yükü var. Ödenmeyen ne bir maaş, ne elektrik su faturası mevcuttur.

“KÖR OLUP GÖREMEYENLER, BAKIN!”

Beşiktaş’ı ekonomik anlamda iyi yönetmeye çalışıyorum. Benim başkanlık yaptığım dönemde, 300 milyon TL’lik bir zarar söz konusu. Ben artık kendime ait hamlelerin süreçlerini yaşayabileceğim. Bugüne kadar yaşadıklarım, benden evvelki kontratların yükünü taşımaktı. 700 milyon TL, yan tarafta koştuğunu bildiğimiz oyuncular için ödendi. Bunlar olmasa 400 milyon TL artışa geçecektik. 115 milyon euro, belgeli ispatlanmış pandemi dönemi kayıpları var.
Pandemi ve şampiyonluk unutuluyor. Pandemi ve yanda koşanlar olmasaydı, bugün Beşiktaş’ın 3 milyar daha eksik borcu olurdu. Buna rağmen, yılda 1 milyar TL faiz ödemekle karşı karşıya kalan bir kulüp ödemelerini günü gününe yapıyor. Bu bir başarıdır. Bunları gözleri kör olup göremeyen, ‘Ben burada borç yönetecek arkadaş göremiyorum’ diyen arkadaşlara da bir daha bakın, iyi niyetle bakın diyorum. Görünce de samimiyetle söyleyin.

“HERKESİN SEÇİME GİRME HAKKI VAR”

Beşiktaş’ta bir seçim olursa, herkesin girme hakkı vardır. Beşiktaş başkan adaylarının çok olduğu bir kulüp olmak zorundadır. 120 yıllık camiadır. Belirli hareketlerle, tavırlarla muhalefeti bir kenara bırakın. Maalesef, çok genç arkadaşlarımızı Akatlar Süleyman Seba’da kötü emelleri için kullanarak bir yere varamazsınız.

“YAPILANLARIN FARKINDAYIM, YAPMAYIN!”

Kimin arkadan ne yaptığını harfiyen, A’dan Z’ye çok iyi biliyorum. Beşiktaş başkanını, taraftar üzerinden düşürmeye çalışmayı doğru bulmuyorum. Yapılanların farkındayım. Yapmayın. Burası Beşiktaş. Bir beraber olalım.

“GEÇEN OLAN OLAY BİR HATADIR”

(Tevfik Yamantürk) Beyefendinin böyle bir açıklama yaptığını duymadım. Beşiktaş kurumları içinde Beşiktaş’a muhalefet olmaz, yapamazsınız! Bir beraber olmak zorundasınız. Niyetiniz muhalefet yapmaksa buradan yapamazsınız. Görevi bırakır, muhalefete geçer, muhalefet görevini yaparsın. Böyle bir kaosa gerek yok. Herkes oturduğu yerde otursun. İşimiz gücümüz Beşiktaş’a hizmet. İtişip kakışmaya gerek yok. Geçen olan olay bir hatadır. Ben camiama güveniyorum.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Başakşehir-Konyaspor maçının başlama saati değişti

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında yapılacak Medipol Başakşehir-Arabam.com Konyaspor maçının başlama saatinde değişikliğe gidildi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]