Bakan Kasapoğlu: “Amatörler Türk sporunun kalbidir”

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporu tabana yayma ve altyapıyı geliştirmeye yönelik çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

Kırklareli Atatürk Stadı’nda amatör spor kulüplerinin temsilcileriyle bir araya gelen Kasapoğlu, 20 yılı aşkın süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin dört bir yanında tesisler inşa ettiklerini dile getirdi.

Bu tesislerde bugünlerin ve yarınların şampiyonlarının yetiştiğini belirten Kasapoğlu, “İşte ben bugün gördüğüm bu tabloyla bir kez daha ‘Türkiye Yüzyılı’nın, Türk sporcularının yüzyılı olacağını görüyorum.” ifadesini kullandı.

Önceki yıllarda temsilcisi dahi olmayan branşlarda artık şampiyonların yetiştiğini vurgulayan Kasapoğlu, şöyle devam etti:

“İşte bu çeşitlilik, işte tenis, işte atletizm, işte futbol, işte basketbol, işte yüzme… Burada her bir çeşit sporcumuz var. Her biri güçlü, donanımlı bir şekilde yetişiyor. Bugün hem Kırklareli merkezimizi hem ilçelerimizi tekrar masaya yatırdık. Havuzundan salonuna, kortlarına, basketboluyla, voleyboluyla, futboluyla, tenisiyle, atletizm alanlarıyla yeni planlama yaptık. Ben tüm bu yatırımlarımızın, tesislerimizin Kırklareli’miz ve genç sporcularımız için hayırlı olmasını diliyorum. İşte fırsat eşitliği, işte gençliğe güven, genç odaklı siyaset. Her bir çalışmanın bugüne kadar Allah’a şükür meyvelerini, güzel sonuçlarını gördük. İşte burada yetişen, burada bugünlerimizi, yarınlarımızı daha aydınlık kılacak gençlerle beraberiz. Biz her daim diyoruz ya ‘Gençlik ve Spor Bakanlığı hep yanında.’ diye. Bugüne kadar olduğu gibi tüm imkanlarımızla, modern altyapımızla, antrenörlerimizle… Az önce pek çok branşta Kırklareli ilimizde hizmet veren antrenör arkadaşlarımla bir araya geldim. İlkokullarda antrenörlerimiz görev yapıyor. Salonlarımızda, gençlik merkezlerimizde, yurtlarımızda varlar. Sporu bir kültür haline daha güçlü getirme noktasında, spordaki potansiyeli, başarıyı, performansı artırma noktasında, gençlerimiz başta olmak üzere 85 milyonun tüm imkanlarımızla yanında olmaya devam edeceğiz.”

“Amatörler Türk sporunun kalbidir”

Bakan Kasapoğlu, amatör kulüpleri, amatör sporcuları “Türk sporunun kalbi” olarak nitelendirdi.

Sporla uğraşan herkese teşekkür eden Kasapoğlu, “Bundan sonraki süreçte bakanlık olarak, gençlik ve spor il müdürlüklerimizle, ilçe müdürlüklerimizle, Kırklareli Valiliği’mizle, belediyelerle, kaymakamlıklarla ve kulüplerle iş birliklerimizi, sizlere erişimi daha da kolaylaştırma adına her türlü imkanı sunma yolunda devam edeceğiz. Genç voleybolcularla karşılaştım. Yarının sultanları yetişiyor. Hamdolsun onların burada çabasına şahit oldum. Her bir branşı altyapıyla, maddi imkanlarla, olanaklarla ve bizzat yanınızda olarak manevi anlamda da desteklemeye devam edeceğiz. Tüm sporcularımıza gönülden başarılar diliyorum. Özellikle aileler burada. Gençlerimizin, çocuklarımızın her daim yanında olan, büyük bir özveriyle onları bugünlere, yarınlara hazırlayan değerli anneler babalar var. Antrenörler var, öğretmenler var, hocalar var. Her birine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kasapoğlu, daha sonra Gençlik Merkezi’nde gençlik liderleri ve antrenörlerle bir araya geldi. Bakan Kasapoğlu’na, Kırklareli Valisi Birol Ekici, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ve Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz da eşlik etti.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe ve Beşiktaş, Çağlar Söyüncü için karşı karşıya

Kiralanması gündemde olan Çağlar Söyüncü için Beşiktaş ve Fenerbahçe devrede. Avrupa'ya daha sıcak bakan milli futbolcu, ocak ayı içerisinde kararını verecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]