Avrupa devleri Fenerbahçeli Emir Ortakaya’yı izliyor!

Göztepe formasıyla 18 yaşında TFF 1. Lig’de dikkat çeken bir performans ortaya koyan Emir Ortakaya’yı Premier Lig ve Fransa Lig 1 ekipleri yakından takip ediyor. Bu sezon 19 maçta süre alan genç stoper sezon başında kiralık olarak Fenerbahçe ‘den Göztepe’ye kiralanmıştı.

GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN GELMİŞTİ

2004 doğumlu genç stoper 2021 yılında Barış Alıcı’nın bonservisine karşılık Gençlerbirliği’nden Fenerbahçe U19 takımına transfer edilmiş ve Fenerbahçe A Takımı ile de antrenmanlara çıkmıştı.

GÖZTEPE KİRALADI

Emir Ortakaya sezon başında TFF 1. Lig’de mücadele eden Göztepe tarafından kiralandı. 18 yaşındaki futbolcu bu sezon 19 maçta süre alarak dikkat çeken bir performans ortaya koydu. Emir TFF 1. Lig’in genç stoperlerinden biri olarak takımına katkı sağladı.

AVRUPA DEVLERİ PEŞİNDE!

Göztepe formasıyla oynadığı futbolla dikkatleri üzerine çeken Emir Ortakaya’yı Avrupa’nın önemli kulüpleri takipe aldı. Göztepe kulübünün sahipleri Sport Republic de oyuncunun bonservisini alarak Emir’i gelecek sezon Southampton’da oynatmak istiyor.

FRANSIZLAR DA TAKİPTE!

Zeki Çelik, Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Cenk Özkaçar ve Cengiz Ünder transferleriyle Türkiye pazarından önemli isimleri kadrolarına katan Fransız ekipleri de Emir’in performansını yakından takip ediyor. Lyon ve Marsilya scoutlarının oyuncunun maçlarını izlettirdiği gelen haberler arasında.

15 MİLYON EURO BONSERVİS

18 yaşında olan Emir Ortakaya’nın bir çok Avrupa kulübü tarafından takip edilmesi piyasasını da artırdı. Avrupa devlerinin genç yıldız adayı için 10-15 milyon Euro civarında bonservisi gözden çıkarabileceği de konuşuluyor. Emir’in Fenerbahçe ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

YÜZDE 20’Sİ GENÇLERBİRLİĞİ’NİN

Arda Güler gibi Emir Ortakaya da Gençlerbirliği’nden Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Sarı-Lacivertli kulüp geçtiğimiz günlerde Arda Güler’in Gençlerbirliği’nde olan haklarını 2.5 milyon Euro’ya satın almıştı. Emir Ortakaya’nın da ciddi bir bonservise satılması halinde Gençlerbirliği kasasına hatırı sayılır bir miktar girecek. 

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Jürgen Klopp: “Maçı tekrar edin!”

Liverpool Menajeri Jürgen Klopp, attıkları golün hatalı şekilde iptal edildiğinin Hakem Kurulu tarafından kabul edilmesinin ardından 'Maçı tekrar edin' dedi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]