sampiyonluk_icin_nba_tekliflerini_reddettim_11102016_dakikadoksan

“Şampiyonluk İçin NBA Tekliflerini Reddettim”

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın İtalyan yıldızı Luigi Datome, geçtiğimiz aylarda NBA takımlarından gelen iki teklifi, Fenerbahçe’deki Euroleague şampiyonluğu hedefini gerçekleştirmek için reddettiğini açıkladı.

Euroleague’de yeni sezon bu hafta yapılacak maçlarla başlıyor. Cuma akşamı Brose Basket’i konuk edecek olan son finalist Fenerbahçe’nin İtalyan yıldızı Luigi Datome, ülkesinde yayın yapan Tuttosport’la yeni sezon hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

”Beni En Çok Burası Heyecanlandırıyor”
Tek hedeflerinin geçtiğimiz sezon CSKA Moskova’ya uzatma çeyreğinde kaybettikleri şampiyonluğa ulaşmak olduğunu söyleyen Datome, ”Euroleague’i kazanmak acayip olur ama birçok güçlü takım var. Son şampiyon CSKA, Olympiakos, Real Madrid ve beş tane daha iddialı takım var. Ancak bu hedef için NBA’den gelen teklifleri değerlendirmek yerine takımda kalmaya karar veren oyuncularımız var, Vesely veBogdanovic gibi… Ben de yazlarında NBA’den iki ilginç teklif aldım ama bir yıl daha Fenerbahçe’de olacağım. Şu anda beni en çok heyecanladıran yer burası, sonrasını göreceğiz.” diyerek Euroleague şampiyonluğu hedefi için NBA’den gelen iki teklifi reddetiğini itiraf etti.

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur.