fenerbahceli_oyuncu_bicaklandi_06102016_dakikadoksan

Fenerbahçeli Oyuncu Bıçaklandı

Geçtiğimiz dönemlerde Fenerbahçe’de top koşturan Önder Turacı kız kardeşinin eski eşi tarafından bıçaklandı.

Daha önce Fenerbahçe ve A Milli Takım forması giyen ancak daha sonra kariyerinde düşüş yaşayan Önder Turacı, aile içi kavgadan sonra bıçaklandı.

La Meuse Gazetesi’nin haberine göre çocuk velayeti tartışmaları nedeniyle, Önder Turacı’nın kız kardeşi dün gece, eski eşinin evine gitti. Ancak o anda evinde olmayan Ali adlı bu şahıs, Turacı’nın kız kardeşini St-Nicolas sokağındaki bir cafe’ye davet etti. İkili burada şiddetli bir tartışma yaşadıktan sonra kadın, arabasına binip gitmek üzere mekândan çıktı.

Ancak tartışma bu sırada sokakta devam etti. Bunun üzerine kadın, abisi Turacı ve kuzenini çağırdı. Onlar da kısa sürede olay yerine ulaştı. Tartışma daha da büyüdükten sonra Önder Turacı araya girip Ali’yi ittirdi ve kavga çıktı. Kavga sırasında Ali’yi yere düşüren Turacı, kız kardeşine dönüp durumunun iyi olup olmadığını kontrol etmek istedi. Ancak bu sırada Ali, cebindeki bıçağı çıkarıp yerden kalktı. Ardından da bıçağı, Önder Turacı’nın gövdesine ve kalçasına birçok kez sapladı.

Polisin olaya müdahale ettiği sırada, Turacı’nın durumunun ciddi olduğu anlaşıldı. Ayrıca haberde, saldırganın polis tarafından gözaltına alındığı da ifade edildi.

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur.