camiadan_buyuk_tepki_05102016_dakikadoksan

Camiadan Büyük Tepki

FOX TV’de yayınlanan bir dizide, senaryo gereği Şükran Ovalı‘nın söylediği sözler Fenerbahçe camiası tarafından büyük tepkisi aldı.
Bu sezon Beşiktaş’ta forma giyen eski Fenerbahçeli oyuncu Caner Erkin’in sevgilisi Şükran Ovalı, FOX TV’de oynadığı Familya adlı dizideki bir sahnede, senaryo gereği söylediği sözleriyle Fenerbahçeli taraftarların büyük tepkisini çekti.

“Fenevbahçe”

Şükran Ovacıklı’nın dizideki sahnesinde senaryo gereği “R”leri söyleyemeyen bir karakterle karşılaşınca, “Evet ‘R’leri söylemek çok önemli” diyerek R’lerin söylenip söylenmemesine ilişkin dikkat çekici sözler sarf etti. Sahnenin sonunda da Fenerbahçe, “Fenevbahçe” diye telaffuz edilince sosyal medyada büyük tepki gösterildi.

Büyük Tepki Topladı

Bu sahne, taraftarlar üzerinde, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın kamuoyunda yakından bilinen “R”leri söyleyememesi ile dalga geçildiği kanısı uyandırınca sosyal medyada tepki çığ gibi büyüdü.

Yapım Şirketinden Özür

Dizinin yapımcısı TMC ise gelen büyük tepki üzerine özür dilemek zorunda kaldı. “Burada amacımız Fenerbahçe gibi köklü bir kurumu ve ona gönül bağıyla bağlı mensuplarını kırmak değildi.” denilen açıklamada Fenerbahçe camiasından özür dilendi.

TMC tarafından paylaşılan özür metni

TMC tarafından paylaşılan özür metni

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur.