Home / Beşiktaş / Antalyaspor Eto’o yu bırakmak istemiyor.

Antalyaspor Eto’o yu bırakmak istemiyor.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Radyospor’da Özgür Sancar’a önemli açıklamalarda bulundu.

Eto’o konusunda henüz bir görüşme yapılmadı, açıkçası bu haberler bizi de huzursuz ediyor. Kendisiyle de menajeriyle de görüştük, kendisinin ne kadar değerli olduğunu doğru şartlar altında takımda kalacağını söyledik. Ancak, tabiki baktığımızda hiçbir futbolcu değerini bulduğu anda satılmaz değildir.

Kampta kendisiyle de yüz yüze görüşeceğim….

Topuk Yaylası’ndaki kampta kendisiyle yüz yüze görüşeceğim, bizim açımızdan Eto’o’ya açıklamamızı yaptık. Doğru şartlar altında liderlik yapmasını istedik. Kaptanlığı da kendisini verdik, aynı şekilde devam ediyoruz. Eto’nun liderliğini, değerini çok yüksek görüyoruz. Antalya’ya bağlılığı ve Antalyaspor’a bağlılığı konusunda da bu geçerli. Bizim planlarımızda Samuel Eto’o ‘yu yollamak gibi bir plan yok!

Eto’o için bir rakam belirtemem…

Samuel Eto’o için transfer şartları belli değil, hiçbir yaklaşmış olan kulüp yok! Şunu isterim, bunu isterim şeklinde bir açıklama da yapmak istemiyorum, kafamızda da herhangi bir rakam yok. Bize gelen bir teklif yok, oyuncuya da gidip Beşiktaş’ta oynayacakmısın diye de soramam. 10 kulüple, 20 kulüple de görüşebilir ancak oyuncu şuan Antalyaspor’la kontratlıdır.

Maximum 4 oyuncu kadromuza katacağız

Maximum 4 oyuncu almak istiyoruz. 2 kanat, 1 orta saha ortasına 1 de stoper alacağız. Özellikle orta sahaya ”box to box” oynayabilen, uzun boylu bir oyuncu kadromuza katmak istiyoruz!

About Murat

Bu haberi de görün

Avrupa Heyecanı Başlıyor

Avrupa kupalarında ön eleme turlarının ardından Erkek Basketbol takımları için normal sezon heyecanı bu hafta …

One comment

  1. Samuel Etonun artık peşini bırakın. Antalyaspor’da adamın keyfi yerinde. Beşiktaş eto yerine gitsin başka birini bulsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir